Genel

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri ile can ve mal güvenliğiniz korumak için güvenlik uygulamalarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Neredeyse her gün, güvenlik kameralarının, hırsızlık vb. olaylarda nasıl yardımcı olduğunu gösteren sayısız haberlerle karşılaşıyoruz. kamera sistemleri sayesinde Sizi, evinizi, işyerinizi, çalışanlarınızı kısacası can ve mal güvenliğinizi korumak adına alabileceğiniz tedbirlerin başında gelmektedir

ip kamera sistemleri ile evinizi, işyerinizi ve diğer tüm alanlarınızı güvende tutmak için yapabileceğiniz en iyi çözüm uygulamalarından biridir. Güvenilir bir kamera sistemleri ile herşeyi düşünmenize gerek kalmayacak.

Bebek Kamera Sistemleri

Bebek kamera sistemleri ile evinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebek kamera sistemi olarak da kullanabileceğiniz bu sistemler siz evde yokken internet üzerinden izleme imkanı sunarak net ve eksiksiz bir görüntüleme ile her anı canlı olarak izleme yapabilirsiniz. İlave olarak ses eklenerek ortamdaki sesi de dinlemenize olanak sağlar.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri eviniz ve işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Alarm sistemleri ile eviniz, evinizdeki sevdikleriniz ve evinizin içindeki diğer her şeyi korumak adına yapabileceğiniz en geçerli tedbir biçimidir. Gelişen teknoloji ve hayatımızı kolaylaştıran elektrik, doğalgaz gibi araçlarda artık tedbir sistemleri istemektedir. İstemesek de bazı durumlarda tehdit oluşturan bu araçlara karşı tedbirli olmamız gerekiyor.

Ev alarm sistemleri sizi sadece hırsızdan ve hırsızlıktan değil her türlü tehlikeden korumak için tasarlanmıştır. İyi planlanmış bir güvenlik sistemi ile sadece hırsızlıktan korunamazsınız. Hırsızlıkla birlikte, yangın, gaz kaçakları, panik durumları, acil sağlık sorunları gibi tehlikelere karşı da güvenlik tedbiri almış olursunuz.

Günümüzde hayatın karmaşası ve zamanın kıymeti hesap edildiğinde ne kadar az şey ile ilgilenirsek o kadar zamandan tasarruf etmiş ve zamanı lehimize çevirmiş oluruz.

İster satın alın, ister kiralayın. Abonelik alarm sistemi yaptıran müşterilerimiz için Türk Lirası ile sabit fiyat garantisi.

İşyeri alarm sistemleri ile ofisinizi ,fabrikanızı 7/24 güvende tutabilirsiniz. İşyeri Alarm sistemleri işyerlerinizi ve çalışanlarınızı korumak için alabileceğiniz tedbirlerin başında gelmektedir. Bir işyerinde çok sayıda tehlike yaşanabilir. Hırsızlık, yangın, elektrik kaçağı, gaz kaçağı, yangın vs. Bu durumlar için ya kendiniz sürekli işin başında olacaksınız ve bir yere ayrılamayacaksınız. Ya bir personel alacaksınız yada iyi kurgulanmış bir işyeri alarm sistemi ile gözünüz arkada kalmadan yaşayacaksınız.

Citynet Alarm Sistemleri tam bu noktada devreye girmektedir. Siz işlerinizle ilgilenirken kurmuş olduğunuz sistem sizi saydığımız tehlikelere karşı koruyacaktır. Bu tarz tehlikeler yaşandığında hızlı aksiyon alabilmekte çok önemlidir. Sizin yerinize on saniye içinde kolluk görevlilerini ve sizi de haberdar edecektir.

Ev alarm sistemi kiralık yaptıran müşterilerimize özel kamera sistemini de isterse kiralayarak güvenlik seviyesini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kiralık kamera sistemlerinde en uygun fiyat garantisi.

Kamera sistemi fiyatları güvenlik kamerası sayısı, bütçenize, evinizin ve işyerinizin büyüklüğüne bağlıdır. İhtiyacınız olan kamera sayısını belirlemek için kaç alanı izlemek istediğinizi, kamera görüntüleme açılarını, iç mekan ve dış mekan kameralarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Citynet güvenlik’in güvenli dünyasına sizde dahil olun. Hemen bizimle iletişime (0850 636 0 911 ) geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri