istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Kamagra Jel Etki Süresi

Hindistan merkezli olan kamagra jel cinsel performans arttırma ilacıdır. Viagra benzeri orgazm olunmasını sağlar. Cinsel iktidarsızlığı ortadan kaldıran kamagra jel eczane satışları mevcuttur. Kamagra jel 50 mg ve kamagra jel 100 mg çeşitleri mevcuttur. Nedir sorusunun yanı sıra etki gücünün ve süresinin bilinmesi kamagra jel kullanmadan önce önemlidir.

 

 Kamagra Jel Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Nitrogliserin barındıran ilaçlar kullanılıyorsa kamagra jel kullanılmamalıdır. Gün içerisinde alkol alındıysa kamagra kullanılmamalıdır. Yüksek tansiyon ve prostat gibi sorunları olan kişilerin kullandıkları ilaçlar yüzünden kamagra kullanmaları yasaktır. Günlük olarak kamagra kullanımı sadece 1 doz olmalıdır. Bünyeye göre kamagra jel 50 mg veya kamagra jel 100 mg çeşitlerinin kullanımı önerilmektedir. Kamagra jel 50 mg ve kamagra jel 100 mg çeşitleri kamagra jel eczane sitesinden alınabilir.

 

 Kamagra Jel Yan Etkileri 

 

Aşırı kamagra doz alımlarında çok şiddetli derecede belirtileri görülür. En sık rastlanılan yan etkisi şiddetli baş ağrısıdır. Bu baş ağrıları migren boyutuna kadar oluşabilir. Şiddetli baş ağrısı olan bir kişi istekli bir şekilde cinsel ilişkiye giremez. Bu yüzden aşırı doz alımı yerine iyi bir performans için günlük sadece bir doz alınmalı. Diğer oluşabilecek yan etkiler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 

 Ne zaman Kullanılır 

 

Cinsel ilişkiye girmeden 5 dakika önce alınmalıdır. İsteğe bağlı olarak muz aromalı veya çilek aromalı çeşitlerini kamagra jel eczane sitesinden alabilirsiniz. Bu aromalı kamagra jeller sayesinde cinsel ilişkinizde performansınız daha da artacak.

 

 Kamagra Jel Etki Süresi

 

Kamagra jel etki süresi 48 saattir. Cinsel haplar ile etki süresi aynıdır. Kamagra jel ile haplara göre çok daha hızlı cinsel performans alınır. Ağızdan alınıp ilişkiye girildiğinde karşıdaki kişi de süren kişi kadar ilişkiden haz duyar. Hem partner hem de süren kişinin şehvetli bir ilişki yaşaması için jel kullanımı önemlidir.

 

 Kamagra Jel Alımı

 

Güvenli olmayan eczane sitelerinden veya eczanelerden alınan kamagra jeller sahte çıkabilmektedir. Bu yüzden güvenilir ve sertifikalı eczanelerden kamagra satın almak oldukça önemli bir husustur. Kamagra jelin sahte olup olmadığını içerik listesini kontrol ederek anlamak mümkündür. Hatta bazı merdiven altı üretilen sahte kamagra jellerin içerisinden kullanımı için anlatım kağıdı bile çıkmamaktadır. Sahte olup olmadığı dikkat edilmesi gereken en büyük ve en gerekli husustur. Hem para boşa gitmemeli hem de sahte ürün çıkartanlar insan sağlığına zarar vererek para kazanmamalı.

 

 Kamagra Jel Nasıl Kullanılır

 

Cinsel ilişkiye girilmeden önce alınan bu jeller direk olarak ağız yoluyla alınabilir. Bunun yanı sıra meyve sularına da karıştırılarak içilebilir. 48 saat boyunca etkisini kaybetmeyen ürün cinsel dürtüler geldiğinde anında ilişkiye girilmesini sağlar. Yani cinsel ilişki için bir uyarıcıya ihtiyaç vardır ve uyarıcı kamagra jel 100 mg olur. Jel sayesinde çok istekli ve rahat bir şekilde cinsel ilişki yaşanır.

 

 Cinsel İlişki 

 

Kamagra jel alınımı sayesinde çiftlerin uzun süren cinsel birliktelik yaşamaları sağlanmış olur. Çiftler gün içerisinde yalnızca bir defa değil birkaç defa ilişkiye girme fırsatı yakalar. Bu sayede monoton olan ilişkiler tutkulu bir hale bürünür. İlişkiye girilmeden önce çiftler için ön hazırlık oldukça önemli bir yere sahiptir. Kamagra jel sayesinde bu ön hazırlığın istenilen şekilde olması sağlanır. Birliktelik öncesi istenilen ön hazırlık kamagra jel ile doğru bir şekilde gerçekleşir.

 

 Kamagra Jel Nereden Alınmalı 

 

Yapılan denetimlerin sık olmasından dolayı kamagra jel eczaneye gidilerek alınmalıdır. Eczanelere gidilmesinin yanı sıra güvenilir eczane sitelerinden de kamagra jel siparişi verilebilir.

 

 Kamagra Jel Eczane Fiyatları 

 

Kamagra jel fiyatları eczaneden eczaneye farklılık göstermektedir. Yani her eczane kendi fiyatlarını belirlemekte serbesttir. İnternet fiyatları eczanelere göre daha uygundur fakat sahte çıkma ihtimali yüksektir. Sahte çıkma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. İnternetten ucuz fiyata almak yerine kamagra jel eczane sitesinden güvenilir olarak satın alınmalıdır

 

 Kamagra Jel Kutu İçeriği

 

Kamagra jel 100 mg 7 li paketler halinde eczanelerde satılmaktadır.

 

Kamagra jel sayesinde cinsel ilişki esnasından birden fazla orgazm olunur. Kadın ve erkeklerin cinsel ilişkideki sorunları tamamen kamagra jel sayesinde ortadan kalkmaktadır. Kullanan kişilerin geri dönüşleri göz önünde bulundurulunca kamagra ürünü olumlu yorumlar almaktadır. Cinsel problemlerin çözümü için kullanımı gereklidir.