Genel

Kaldırım Taşları

Günlük hayatımızda, yol ve kaldırımlarda farklı renk ve ölçülerde taşların döşeme ürünü olarak kullanıldığını görebiliyoruz. Kaldırım taşı yol ile kaldırımı birbirinden ayıran taşlardır. Kaldırım taşları üretimi, firma tarafından yapılıyor ve Türkiye genelindeki birçok projede kullanılmasını sağlıyorlar.

Kaldırım Taşlarının Çeşitleri

Firma, doğal taş üreticisi olarak, tüm kullanım alanlarına uygun taş çeşitleri üretimleri yapıyor. Arnavut kaldırım taşı yol ve kaldırım projelerinde kullanılan ve en çok tercih edilen taş türlerinden birisidir. Sahip olduğu özellikler sayesinde, kullanım alanı oldukça geniştir.

Kullanım Yerleri

Arnavut kaldırım taşları, yol ve kaldırım projeleri dışında birçok alanda da kullanılmaktadır. Firma, gelen sipariş durumuna göre üretimler yapıyor. Diğer kullanım alanları arasında, bina dış çevreleri, bahçe düzenlemeleri ve çeşitli dekorasyon çalışmaları gösterilebiliyor. Firma tüm kullanım alanlarına göre ölçülendirmeler yaparak üretim yapıyor.

Taş Renkleri

 Bazalt Arnavut kaldırım taşı renkleri, siyah ve gri olmaktadır. Kaldırım ya da çevre düzenlemelerinde, renk yapısı bozulmayan ve her zaman doğal görünen taşlar tercih ediliyor. Firma, siyah, gri, beyaz, sarı, kırmızı renkli doğal taş üretimlerini yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri