Teknoloji

Kadın Keten Pantolon Tasarımları

 

Kadın keten pantolon, klasik giyime de uygun spor giyime de uygun alt giyim ürünüdür. Keten pantolon genelde bankacıların vazgeçilmezi olan bir pantolondur. Spor modelleri de mevcut olan keten pantolon hem bayanları zarif gösteren hem de güzel bir görünüm katar. Kombin yapılması kolaydır. Gömlekle harika bir kombin yakalamış olursunuz. Genelde tek ton olan keten kadın pantolon hem kullanışlı hem de kolay bulunabilir özelliğe sahiptir. Büyük beden bulması da oldukça kolaydır.

Kadın Keten Pantolon Özellikleri Nelerdir?

Kadın keten pantolon, keten kumaşı keten bitkisinden oluşur. Pamuk lifine benzeyen kumaş cilde zarar vermez. Keten kumaş diğer kumaş türlerine göre daha çok dayanıklı ve uzun süre kullanılabilen kumaş türüdür. Nem çekme oranı daha yüksektir. Yazlık ve kışlık keten pantolon çeşitleri bulunur. Parlak bir kumaş türüdür. Yaz aylarının vazgeçilmezi keten pantolon desenli de olabilir. Düz renk olarak da karşımıza çıkar.

Kadın Keten Pantolon Fiyatları Nelerdir?

Kadın keten pantolon, fiyatları değişiklik gösterir. Markası, deseni, model seçeneği fiyatlarda farklılık yaratır. Düz renk, çizgili modeller fiyatları farklı olabilir. https://www.tiffanytomato.com.tr/keten-pantolon/ sitesinden keten pantolon satın alabilir, model seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir