istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Kadın Basketbol Takımında Şok Eden Olay!

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı, son dönemde oldukça büyük bir talihsizlik ile karşı karşıya kaldılar. Maçlar içerisinde katılım sağlamak üzere Kayseri’ye gelen Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı dünkü karşılaşmayı kazanmasının ardından yedikleri yemekten dolayı zehirlendiler. Bu zehirlenme olayı ile büyük bir endişe dalgası takım içerisinde yayılırken maçın gidişatı da bu kısımda etkilenmek zorunda kaldı. betpas yeni

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı sporcularından beş kişi dün hastaneye kaldırılırken bu gün de kaldırılan sporcu sayısı üç oldu. Sporcular tedavi altına alınırken gerekli tüm işlemlerinin ardından tedavilerinde son noktaya gelinmelerinin ardından da taburcu edildiler.

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı Devam Edemeyecek!

Yaşanan bu üzücü durum karşısında hüzünlerini gizleyemeyen Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı, zehirlenme durumunun sonrasında oynanacak maça çıkamayacaklarını da belirttiler. Bu da bugün yapılacak olan Botaş maçının olmayacağı anlamına geliyor. Turnuvanın diğer maçlar ile devam edeceğinin duyurularının yapılmasının ardından geçmiş olsun dilekleri de kabul edildi.

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı, yaşadıkları bu sorun ile beraber sevenlerini ve hevesli bekleyiş içerisinde olan herkesi üzse de temenni, büyük bir sorun yaşanmamasından yana oldu. Akabinde sonraki ilerleyiş hakkındaki bilgilendirmelerin şimdilik yapılmayacağı da belirtilenler arasındaki yerini aldı. Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı, kendi içerisinde yaşadığı durumu da en iyi şekilde geçmiş olsun dileklerini kabul ederek karşıladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.