Gündem

İstanbulda huzur denetimleri

Tüm illerde gerçekleştirilen ‘Türkiye Geneli Huzur Uygulaması 2020-2’ kapsamında İstanbul’da birçok noktadagerçekleştiriliyor.

İstanbul’da 39 ilçede birçok noktada gerçekleştirilen denetimlere Asayiş Şube Müdürlüğü ekipler ve ilçemüdürlükleri personeli ileÖnleyici Hizmetler ve Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri katıldı.

POLİSLER TEDBİR İÇİN MASKE VE ELDİVEN KULLANDI

Huzur ve güven ortamının devamının sağlanması ve suç işleyebilecek kişilerin tespit edilerek önlenmesi ve aranan kişilerin yakalanması varsa suç aletlerinin elde edilmesi amaçlanan denetimlerde polisler koronavirüs tedbirleri kapsamında maske ve eldiven kullandı.

ARAÇLARDA ARAMA YAPILDI

Şişli’de bir alışveriş merkezinin önünde gerçekleştirilen denetimde, şüpheli görülen araçlar durdurularak sürücü ve yolculara (Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı.

DENETİMLER 19.00’DA SONA ERECEK

Narkotik Suçlarla Mücadele biriminde görevli polis köpeği “İra” da araçlarda narkotik madde aradı. Türkiye genelinde 81 ilde gerçekleştirilen denetimler, 19.00’a kadar sürecek.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri