Teknoloji

İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri

 

Eşya taşımak, bina dış yüzeyi yüksek noktalarından tadilat yapmak, reklam panosu montajı vb. gibi birçok işlem için sepetli vinç araçlarına ihtiyaç duyulur. Kiralama yöntemi ile bu ihtiyaçlar giderilebilmektedir. İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet veren, sepetli Kiralık Sepetli Vinç firması  müşterilerine hizmetlerini www.sepetlivinckiralama.net sitesi üzerinden veriyor. Yapılacak olan işin durumuna göre farklı vinç araçlarını kiralıyor. Müşterileri, hangi tür vinçlerin bulunduğunu internet sitesi üzerinden görebiliyor ve inceleyebiliyor.

Vinç Kullanım Alanları

Vinç kiralama yapılarak, birçok iş daha güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Firmanın sepetli vinç araçlarından birisini kiralayarak, tadilat, tamir ve taşıma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Firma, İstanbul ve ilçelerine hizmet verdiği için bu bölgelerde yapılacak olan, bina dışı işlemleri, yüksek noktalara yapılacak montaj işlemleri, direk yerleştirme ve bakımı, reklam panolarının montajı gibi çok sayıda işlemler güvenli şekilde yapılabilecektir. Vinçlerin sepetli olması, iş güvenliği açısından önemlidir. Çalışacak olan işçilerin can güvenlikleri sağlanmış olmakta ve rahat çalışarak işleri kısa sürede tamamlamalarını sağlayacaktır.

Sepetli Vinç Türleri

Kiralık vinç firması olarak verdikleri hizmetlerinde müşterilerine çeşitli alternatifler sunuyorlar. Web sitelerini inceleyen müşterileri, yapacakları işe uygun olan vinç türünü belirleyebiliyor ve firma ile iletişime geçerek kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Firma sitesinde yer alan vinç türleri şunlardır;

  • Sepetli vinç
  • Sepetli platform
  • Jumbo sepetli vinç
  • Hiyap vinç
  • Mobil vinç
  • Makaslı platform

Vinç türleri ayrıca taşıyacakları ağırlık ve ulaşabilecekleri mesafe ölçüsüne göre sınıflandırılmıştır. En küçük vinç 25 m yüksekliğe ulaşabilmekte ve 3,5 ton taşıyabilmektedir. Yükseklik arttıkça taşıyabileceği yük oranı da artmaktadır. Müşterilerine, tüm vinçlerinin teknik özellikleri hakkında bilgi vererek, uygun vincin kiralanmasını sağlıyorlar.

Sepetli Platform

Sepetli platform araçları günümüzde birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çalışanlara sağladığı avantajlardan dolayı en çok tercih edilen modellerinden birisidir. Sepetli platform kiralama işlemleri daha çok, ev ve iş yeri taşıma, inşaat malzemesi taşıma gibi işlemler için yapılmaktadır. 20 m’den 70 m’ye kadar rahatlıkla ulaşabilmekte ve farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Maliyet açısından uygun olduğu için kiralama yapmak isteyenler tarafından ilk tercih edilen sepetli vinç türüdür. Sağladığı faydalar arasında iş güvenliği ilk sırada gelir. Daha sonra kullanım kolaylığı ve ekonomik oluşu gelmektedir.

Kiralama Talebi

Vinç kiralamak isteyenler www.sepetlivinckiralama.net adresinden firma yetkilileri ile iletişime geçmelidir. Firma yetkililerine yapacakları iş ve iş süresi hakkında bilgi vererek, kiralanacak vinçler ve kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirler. Öncelikle sitede yer alan vinç türleri incelenerek, hangi vincin seçileceğine ve işin hangi tarihler arasında yapılacağına karar vermiş olmak gerekir. Firmaya iş süresi ve zamanı ile talep edilen vinç türü bildirilerek kiralama işlemlerine başlanabilir. Firma müşterileri ile kira sözleşmesi yaparak, talep edilen vinci usta kullanıcıları ile birlikte belirtilen adrese istenilen zamanda göndermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri