Gündem

İstanbul Üsküdar’da Bir Plastik Cerrah

Meme büyütme ameliyatı, plastik cerrahi her geçen gün büyüyen alanlardan biridir. Plastik cerrahi, kişilerin olmak istediği görünüme sahip olmasını vaat eder. Bu noktada ise en önemli konu doktor tercihidir.

Meme dikleştirme ameliyatı, göğüs kaldırma ya da bir diğer adıyla göğüs dikleştirme estetik ameliyatı çeşitli sebeplerle meme başı aşağı sarkan  göğüslerin tekrar dikleştirilmesi için yapılır. Özellikle hamilelikte ve doğum sonrasında süt verme nedeniyle büyüyen göğüslerde, süt döneminin bitmesiyle  meme hacmi küçülür,sarkar ve estetik görünümü bozulur. Bu küçülmeye deri uyum sağlayamayınca  meme ve meme başı aşağı doğru sarkar. Bu sarkma, göğüs dikleştirme ameliyatı ile düzeltilebilir.

Cerrahi müdahalenin iyi bir sonuç vermesi için doktor tercihinde uzman kişilerden yana tercih kullanmak önemlidir. Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk uzun yıllardır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak hizmet veren ve büyük üne sahip olan cerrahlardan biridir. Almış olduğu eğitim ve uzun yıllar bu alanda hizmet vermesi sayesinde verdiği tüm hizmetler mükemmel sonuçlar göstermektedir.

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk’ün Sunduğu Hizmetler

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk estetik alanında birçok hizmet sunmaktadır. Verilen hizmetler ise şu şekilde olmaktadır:

  • Meme büyütme ameliyatı
  • Meme dikleştirme ameliyatı
  • Vücut estetiği
  • Burun estetiği
  • Yüz boyun estetiği
  • Medikal estetik

Verilen tüm hizmetler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk vermiş olduğu hizmetler konusunda uzman ve deneyim sahibi olmaktadır.

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk’ün Eğitim Hayatı

Almış olduğu eğitim ve çalışma hayatının bugün bulunduğu konum ile yakından ilişkisi vardır. Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olmakla birlikte, Türkiye’nin en çok bilinen hastanelerinde de uzun yıllar görev yapmıştır. Eğitim ve çalışma hayatı ile birlikte 20 yılı aşkın bu alanda hizmet vermektedir. Yayınlamış olduğu birçok yayın sayesinde bu alanda sahip olduğu bilgi birikimini ve deneyimlerini yansıtmıştır. Birden çok yayın da ismi geçmektedir. Yapmış olduğu başarılı hizmetler sonucunda sektörde adından sıklıkla bahsedilir olmuştur. Birçok önemli ve başarılı ameliyata imza atması da sektörde ki yerini sağlamlaştırmasına katkı sağlamıştır. Şuan Türkiye’de en çok tercih edilen Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı arasında yer alır.

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk Akasya AVM A2 Kule Kat: 36 Daire: 246 Acıbadem / Üsküdar / İSTANBUL ‘da hizmet vermektedir. Sadece İstanbul değil, birçok şehir ve ülkeden danışanları mevcut ve büyük üne sahiptir. Verdiği hizmetlerden yararlanmak ve istediği görünüme sorunsuz şekilde sahip olmak isteyen kişilerin ilk tercihi arasında yer alan Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk, danışanlarına memnuniyet garantisi sunmakta ve herhangi bir konuda mağduriyet payı bırakmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri