Eğitim, Genel

İngilizce Dünyası

İngilizcepedia sitesi öğrencilere ve öğretmenlere güvenilir hizmet sunmaktadır. Online eğitimin en güvenilir ve en faydalı sitesi olan İngilizcepedia öğrencilere İngilizce öğreniminde destek olmaktadır. Sitede İngilizce ile ilgili birçok blog yazısı da bulunmaktadır. Böylece site İngilizce ile ilgili her şeyin bulunduğu bir site olmaktadır. Site her yaş grubundan insanlara seslenen içerikleri sahiptir.

İngilizce Kazanım Testleri

İngilizcepedia sitesinde kazanım testleri ile birçok öğrenci İngilizce öğrenimini en güzel şekilde test edebilmektedir. Sitede 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıflar için kazanım testleri bulunmaktadır. Ayrıca online İngilizce Lgs denemeleri ile öğrenciler sınavlarda başarı sağlamaktadırlar. Testler meb müfredatına uygun olarak oluşturulmaktadır.

Grammar

İngilizcepedia sitesinde yer alan grammar kısmında İngilizce öğrenmek isteyenler İngilizcenin temellerini atmaktadır. Can, could, used to yapıları ve daha birçok grammar yapıları herkesin anlayabileceği açıklıkta anlatılmaktadır.

Dokümanlar

Sitede birbirinden yararlı dokümanlar yer almaktadır. Ortaokul öğrencileri için her sınıf düzeyinde seviye tespit sınavları bulunmaktadır. Ayrıca İngilizce zümre tutanakları ve İngilizce yıllık çalışma planı gibi öğretmenler için birçok doküman yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri