istanbul masöz ankara masöz
Gündem

İbar Makina Üretimleri

İbar Makina Üretimleri

İbar makina firması 40 yıldır makina üretimini gerçekleştiriyor. Firma makina sektörüne adım attığı ilk dönemden beri özellikle briket makinası üretimi gerçekleştiriyor. İlk anlarda manuel üretim yapan firma günümüzde manuel üretimin yanı sıra otomatik ve yarı otomatik makinelerin üretimini gerçekleştiriyor. İnşaat alanında kullanılan briketler bu makineler sayesinde üretiliyor. Manuel, otomatik ya da yarı otomatik özelliklerde bulunan makinelerle üretilen briketler dolgu malzemesi olarak kullanılıyor. Böylece kişiler ekonomik olan bu malzemeleri kullanılarak yalıtım ihtiyacını ekonomik olarak karşılayabiliyorlar.

Bims Makinası Üretimi

İbar makine firması briket makineleri dışında pomza adı verilen yapı malzemelerinin üretilmesini sağlamak amacıyla Bims makinası üretimi yapıyor. Isı ve ses yalıtımı açısından zengin olan Bimslerin üretilerek yalıtım ihtiyacını ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Ayrıca Bimsin depreme ve diğer olaylara dayanıklı olması sebebiyle binaların daha güçlü olmasını sağlıyor.

Kilitli Parke Taşı Makinası

İbar makina firmasının üretim yaptığı makinalar arasında kilitli parke taşı makinası de yer alıyor. Bu makine kilit parke taşlarının üretilmesini sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklerde ve boyutlarda parke taşının üretilmesini sağlayan kalıpları sayesinde kolay bir şekilde parke taşlarının üretilmesini sağlıyor. Bu sayede kişiler düşük maliyetli olan parke taşlarının üretilmesini sağlayarak inşaatlarda kullanılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.