istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Herkesin Bir İnternet Sitesi Olsun

 

 

Hostixo İnternet Bilişim Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, hem ISS hem de Telekomünikasyon sahasında hizmet veren bir internet servis sağlayıcılısı firmasıdır. Başta Reseller Hosting olmak üzere, hizmet sunduğu tüm hosting türlerinde, küresel ölçekli bir yapıyı öncelemektedir. Bu ölçülerde sunucu hizmeti sağlamak gayesi ile Niğde ilinde kurulan şirket, 2007 senesinden beri de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Kesintisiz ve Hızlı İnternet Hizmeti

Kesintisiz ve hızlı internet hizmeti sunan firma, sahip olduğu deneyim ve tecrübeyi, bilgi ve teknik ile bütünleştirmiş bir kadro ile sağlamaktadır. Tüm hosting çeşitleri hizmet kapsamında yer alan firma, wordpress hosting gibi çok talep gören hosting türleri için de hizmet sağlamaktadır. Üst düzeydeki müşteri memnuniyeti anlayışı ve kaliteli hizmet sunma ilkesi, firma amaçlarındandır.

 

Kaliteli hizmetin göstergesi, kaliteli alt yapıdan geçmektedir. Kaliteli alt yapıyı sağlamak da, alt yapı yatırımları sayesinde olacaktır. Firma, bu bilinç ve anlayışla, hizmetinin kalitesini artırmak maksadı ile sürekli ileriye dönük, alt yapıya yatırımlar yapmaktadır. Firma, kesintisiz hizmetin süratli bir şekilde müşteri tarafından kullanılması gayesi ile her tür adımı atmaktadır.

 

Hostixo Firması Hizmet Detayları

Hostixo firması, sağladığı hizmetler arasında alan adı kayıt işlemleri ilk sırada yer alır. İnternet hosting ve barındırma, firmanın hizmet alanlarından bir diğeridir. Hem VPS hem de VDS temel tabanlı sanal sunucu hizmetleri de veren firma, Dedicated Server gibi fiziksel sunucu hizmeti de sunmaktadır. Elektronik posta servislerinin yanında SSL sertifikası hizmeti de vermektedir.

 

Kaliteli hizmet anlayışından kesinlikle ödün vermeden devam ettirmeyi düşündükleri hizmetin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiren firma, güçlü destek yapısından da taviz vermeden hizmetlerini sürdürmeyi planlamaktadır. Müşterilerine en iyi ve ideal ölçülerde hizmet sunmak, Hostixo şirketinin ana gayesini oluşturmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.