istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Hazır Web Sitesi Kurma Paketleri

Hazır Web Sitesi Adresi Bilgi Kurumsal

Uygun fiyatlı Hazır Web Sitesi paketi ile web sitesi açma alanında en popüler şirket olan BilgiKurumsal çok sayıda web sitesi referansına hizmet vermektedir. Hazır web sitesi tasarımını ücret ödemeden test edebilirsiniz. Web sitesi açma paketlerimiz teknik bilgi gerektirmez ve alan adı hosting dahildir.

Hazır Web Sitesi Genel Özellikleri

Siteniz benzersiz genel özellikleri içinde bulundurur. Bazıları;

  • Muhteşem hazır web sitesi Teması
  • Yönetim Ekranı
  • Alan Adı Dahil
  • Web Barındırma İçerisinde
  • E-Posta Sınırı Yok
  • Responsive mobil uyumlu tasarım seçenekleri

Kolay Hazır Web Sitesi Şablonlarını Nasıl Kullanabilirim?

Belirlediğiniz kolay hazır web sitesi temasını düzenle linki ile düzenleyebilirsiniz. Oluşturulan deneme hazır web sitesi kendi logonuzu kolaylıkla kullanabilir, istediğiniz menüleri oluşturabilirsiniz. Tasarımların font türleri, arkaplan rengi, gösterim türleri dışında da çok fazla ayarını değiştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında görsel anlatımlar vardır. Hazır web sitesi sistemlerimiz resposive’dir.

En Uygun Hazır Web Sitesi Fiyatları

Hazır internet sayfası fiyatı istenilen tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal’da site kurma fiyatı ucuzdur. Örnek verecek olursak, 387 sayfa ve içerik, 443 görsel oluşturmak isterseniz seçili paket fiyatlarıyla hazır web site açabilirsiniz. Ucuz hazır web sitesi için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Paketiyle Ne Kadar E-Posta Açabilirim?

Sınırsız e-posta adresleri açabilirsiniz. Ucuz hazır web sitesi yazılımlarında mail limiti bulunmamaktadır.

Nasıl Hazır Web Sitesi Kuracağım?

Benzersiz hazır web sitesi temaları sayesinde internet sayfası sahibi olmak çok kolaydır. Tercih ettiğiniz sitenin yanında bulunan satın al linki ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme onayı ardından dakikalar içinde internet sayfanız kurulacaktır. Hazır web sitesi domaini Bilgi Kurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Yayın sonrası bilgilendirme maili alacaksınız. Erzincan ile Kırşehir , Uşak gibi Türkiye’nin tüm illerinde referanslarımız vardır.

Hazır İnternet Sitesi Ücretsiz Açılabilir mi?

Maalesef ücretsiz internet sayfası sahibi olmak mümkün değildir. İnternet sitenizin yayınlanması için mutlaka .com, .net gibi domain ve hosting alınmalıdır.

Türkçe ve gelişmiş Hazır Web Sitesi Yönetim Paneli

Web sitenizi teknik bilginiz olmasa dahi kullanabilirsiniz. Kolay hazır web sitesi yönetim paneli Türkçe ve çok dillidir. Hazır web sitesi denildiğinde ilk akla gelen şirket olan BilgiKurumsal.com ile sitenizi şimdi kurun.