Yaşam

Halı Yıkamada Uzman Kadro

 

İnsanların neredeyse her yıl düzenli olarak özellikle yaz aylarının girmesiyle birlikte halılarını yıkatmaya başlarlar. Haziran ayının girmesi ile birlikte de insanların iyi bir firmada halılarını yıkatma arayışına giriştikleri biliniyor. Tam da bu noktada müşterilere kaliteli ve deneyimli kadrosu ile hizmet sunan tuzla halı yıkama merkezi akıllara geliyor.

Firma birçok konuda müşterilerine hizmet sunuyor. Halıların dibine işlemiş lekelerin temizlenmesi, halıların tozdan arındırılması gibi detaylı hizmetler yerine getiriliyor. Üstelik firma sunulan bu hizmetlerden ekstra bir ücret de talep etmiyor. Ayrıca salgın hastalık nedeniyle hijyen koşullarının arttığı günümüzde halılarınız virüs ve bakterilerin etkisini kaybedeceği yüksek sıcaklık değerleri altında yıkanıyor.

Modern Yıkama İşlemi

Halı yıkama tuzla sıradan halı yıkama kalını yıkarak müşterilerinin halılarını yıkıyor. Halıların son teknolojik imkanlar kullanılarak yıkandığını söylemek mümkün. Firma müşterilerinin halısını yıkama işlemi gerçekleştirirken yeni çıkan halı yıkama makinelerini bünyesine katarak yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Halılardaki kötü kokuların giderilmesi adına yine kullanılan deterjan ve yumuşatıcılar sayesinde halıların mis gibi kokması sağlanıyor.

Telefondan Sipariş

Tuzlada halı yıkama telefon üzerinden de değerlendiren firmanın bu kanalı etkili bir şekilde kullanması da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Telefon ile arayan müşterilerin adreslerini vermesi halı yıkama taleplerinin alınması için yeterli olmakta. Siz de telefonla firmayı arayarak dilediğiniz hizmeti ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri