istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Haddehane Makineleri İmalatı

 

Haddehane Makineleri, demir, çelik, alüminyum ve diğer çeşitli metallerin yeniden haddeleme işlemleri için birçok endüstride kullanılmaktadır. Bu makinalarla köşebent, yuvarlak, kare vb ürünler  üretilmektedir. Sıcak haddeleme işlemlerinde verimli olan bu ürünler, Bahçeli Makine tarafından birinci sınıf hammaddeler ve bileşenlerden hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Bu haddehane makineleri, sağlam yapıya sahiptir, kompakt boyuttadır, doğada oldukça dayanıklıdır ve güvenilir çalışması için büyük beğeni toplar. Korozyon ve aşınmaya karşı dayanıklı olan bu haddehane makineleri, zorlu çalışma koşullarında bile sorunsuz çalışma imkanı sunar.

 

Haddehane makineleri, metal işleme endüstrilerinde, metal saclar, çubuklar, köşebentler, kiriş, plakalar ve diğer metal ürünler gibi çeşitli metal nesnelerin şekillendirilmesi, düzleştirilmesi, bükülmesi, güçlendirilmesi vb. çeşitli görevleri yerine getirmek için kullanılır.

Bahçeli Makine olarak ürettiğimiz bazı makinalar aşağıda ki gibidir;

Üçlü Kutu (Triple Gearbox) , Hadde ayakları (Rolling Mill Stands) , Redüktör (Gearbox) , Kombine redüktör (combine gearbox) , Straightening machine (Profil doğrultma makinası) , Hydraulic Billet Shear (Kütük kesme Makası), Cold shear (Soğuk makas) , Uçar makas (Automatic Lenght Cutting Shear) , Kaplin (Coupling) , Volan (Fly wheel) , Kütük Düşürücü (Billet dropping) , Hidrolik Uç makası (Hydraulic front back cutting shear) , Thermex (Termeks) , Soğutma platformu (cooling bed), Roleler (rollers) , Disk Testere (Disc saw), Kardan Shaft (Gardan Shaft) , Kasa yolluk (Guides)

 

Daha fazla bilgi için lütfen tarafımıza ulaşınız. http://www.bahcelimakina.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.