Teknoloji

Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Hosting Hizmetinin Adresi Turkticaret.Net

TURKTICARET.Net 1999 yılında kurulan Türkiye’nin ilk internet hizmet sağlayıcı firmalarından biridir. ‘Ticareti Kolaylaştırma Merkezi’ mottosu ile yola çıkan firma; 23 yıldır bireysel ve kurumsal müşterilerine domain, hosting, marka ve patent tescili, sunucu, e-posta gibi hizmetleri sağlayarak dijital dönüşümlerinde yol arkadaşlığı yapmaktadır. Ayrıca TURKTICARET.Net Türkiye’de ICANN akreditesine sahip 5 firmadan birisi olup müşterilerine güvenli bir şekilde alan adı hizmeti sağlamaktadır. Dijitalleşme yolunda ilk adım bir alan adı almak olacaktır. Öncelikle almak istediğiniz alan adının alınabilir olup olmadığını https://www.turkticaret.net/domain-sorgulama adresinden kontrol edebilirsiniz. TURKTICARET.Net size jenerik uzantıları, yeni çıkan uzantıları hatta yurtdışında hizmet verecekseniz de ülke uzantılarını alarak ilk adımınızı sağlamca atabilirsiniz.

İlk adım olarak alan adınızı aldınız diyelim web sitesi kurmak için sonraki adım ise güvenle kullanabileceğiniz, müşterilerinizi dijital ortamınızda güvenle karşılayabileceğiniz bir hostingtir. Geliştirilip yenilenen alt yapısı sayesinde de uygun fiyatlı ve yüksek performanslı hosting hizmeti ile problemsiz üstelik 7/24 teknik destek ile güvenebileceğiniz bir hosting hizmeti istiyorsanız https://www.turkticaret.net/hosting adresinden bir hosting edinin.

İsminizi ya da ürününüzü ticari olarak tescillemek mi istiyorsunuz? Uzmanca ve ücretsiz olarak marka uygunluğunuz kontrol edilir. Markanızı tescil ettirdikten sonra da marka izleme ve marka koruma hizmeti sayesinde markanız için tam koruma sağlanır. Üstelik sadece halihazırda olan markanızı yurtdışında da tescil ettirerek sınırlarınızı genişletebilirsiniz. https://www.turkticaret.net/yurtdisi-marka-tescili adresinden uzman marka danışanlarımıza ulaşıp süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijitalde bir görünürlüğünüz olsun istiyorsanız ama site yapmak konusunda tecrübeniz yoksa hazır site ya da pratik site kullanarak onlarca tema seçeneği olan ve neredeyse tek tıkla sitenizi kurabilirsiniz.

TURKTICARET.Net’in bünyesinde 1999 yılından bu yana birçok proje bulunur. Video konferans, canlı yayın, ücretli-ücretsiz etkinlik düzenleyebileceğiniz kişiselleştirilmiş kanal kurgusu ile WEB.TV, programatik reklamcılık için size yerli bir çözüm sunan THEADX, modern, profesyonel ve kolay kullanım ile kısa sürede haber sitenizi kurabileceğiniz HABER YAZILIMI; TURKTICARET.Net’in üç önemli alt markasıdır.

Kısacası TURKTICARET.Net bireysel ve kurumsal müşterilerinin dijitalleşme yollarında a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayarak müşterilerine yol arkadaşlığı etmektedir. Ticareti Kolaylaştırma Merkezi mottosu ile yola çıkan firma Dijitaldeki Gücünüz olarak yola devam etmektedir.