Kültür Sanat

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

Firma kişilerin ellerinde bulunan gümüş ürünlerini belirli bir karşılığında alıyorlar. Firma gümüş alanlar olarak her bir gümüş ürünün gramını ölçerek gram üzerinden fiyat biçiyor. Antika gümüş ürünleri çizik veya kararmış olsa da firma onlara gram üzerinden değer biçerek sahiplerinden satın alıyor. Firma kişilerden aldıkları gümüş ürünleri istedikleri gibi değerlendirebiliyorlar.

Kişilerin ellerinde bulunan gümüş eşyalar ne kadar eski antika olduklarına bağlı olarak daha fazla ücret ödenerek satın alınıyor. Bu sayede artık kullanmadıkları antika gümüş ürünlerini satmak isteyenlerin iyi bir para kazanmış oluyor. Firmanın aldığı antika gümüş ürünler arasında gümüş vazolar, gümüş bardaklar, gümüş çatal ve kaşıklar, gümüş objeler bir ürünler yer alıyor.

Diğer Antika Ürünler

Antika eşya alan yerler Kadıköy olarak antika gümüş ürünleri yanı sıra antika porselen takımları, antika plaklar ve antika kitaplar gibi ürünler bulunuyor. Kişiler ellerinde bulunan antika porselen takımları ürünlerini de iyi bir ücret karşılığında antika porselen alanlar firmasına satabiliyorlar. Hem artık kullanmadıkları ürünleri elden çıkarıyorlar hem de para kazanmış oluyorlar. Kişiler ellerinde bulunan antika ürünleri satmanın yanı sıra istedikleri antika ürünleri de bu firmadan satın alabiliyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri