istanbul masöz ankara masöz
Genel, Sağlık

Güler Yüzlü Bakım Hizmetleri

İzmir Urla’da hizmet sunan Aymira Huzurevinde, alanlarında uzman sağlık ekipleri ve deneyimli bakım teknikerleri ile son derece güler yüzlü bir bakım hizmeti veriliyor. Kurum, İzmir huzurevi konusunda sahip olduğu imkanlar, tecrübeli çalışanlar ve titiz çalışma anlayışı ile fark oluşturuyor. 55 yaşın üstünde bakıma ihtiyaç duyan kişilere yönelik sağlık ve bakım hizmetleri Aymira’da sunuluyor.

Güvenlik İmkanları

İzmir yaşlı bakımevi hizmeti veren kurumda, mahrem alanlar haricinde kamera ile 24 saat izlenme, tüm yatak ve banyo / WC alanlarında kullanıma hazır acil çağrı zilleri gibi imkanlar ile güvenlik sağlanıyor. Yine Banyo / WC alanlarında kaymaz zemin tarzı önlemlerde alınmış durumda. Ayrıca uzman sağlık kadrosu tarafından kurumda birinci basamakta sağlık hizmetleri veriliyor.

 Zengin Bir Mutfak

Kurumda, bakım ihtiyacı bulunanlara yönelik hem kısa hem de uzun vadeli bakım ve İzmir palyatif bakım hizmetleri sunulurken, sakinler için özel ve ihtiyaca göre yemek pişirilip servis ediliyor. Uzman diyetisyenler kontrolünde belirlenen ana ve ara öğün yemekler, sağlık durumuna göre diyet olarak da sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.