istanbul masöz ankara masöz
Genel, Sağlık

Göktürk Profesyonel Masaj Hizmetleri

Göktürk Roma life masaj olarak kişilerin rahatlamasını sağlamak amacıyla çeşitli masaj terapilerini uzman ekipleri ile uyguluyorlar. Uzman terapist Nazmi Mert önderliğinde hizmet veren Göktürk spa ve terapi merkezi müşterilere en iyi hizmeti vermek için yıllardır kaliteli bir şekilde çalışıyor. Uyguladıkları farklı masajlarla kişilerin rahatlamasına yardımcı olurken gündelik yaşamlarına mola vermelerini de sağlıyorlar. Göktürk masaj hizmetini tercih edenler yapılan masajlar sayesinde kendilerini hafiflemiş hissediyorlar.

Göktürk Masaj Çeşitleri

firma olarak deneyimli elemanları ile çok sayıda terapi ve masaj hizmeti veriyorlar. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır; İsveç masajı, aroma terapi, Bali masajı, Thai masajı, spor masajı, kese ve köpük gibi hizmetlerdir. Profesyonel anlamda terapi hizmetleri veren Göktürk fizik tedavi alanında da hizmet veriyor. Fizik tedavi yöntemlerinde kullanılmakta olan boyun ve sırt masajını profesyonel ekipleri sayesinde veriyor.

Göktürk Masaj Fiyatları

Göktürk masajlarını müşteriler için en az 25 en fazla 60 dk sürecek şekilde uyguluyorlar. Randevu alan kişiler çok sayıda masaj paketini uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar. Fiyatlandırma masaj paketlerinin özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Kişiler firma ile iletişime geçerek istedikleri masaj türü için randevu alabiliyorlar. Masaj için merkeze geldiklerinde de ücretleri ödüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.