Gündem

Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz

Eğer ikinci el bir araç satın almayı düşünüyorsanız bir ekspertiz raporu almanız önerilir. Böylece aracın gerçek özelliklerini ve durumunu öğrenerek olumsuz durumlar ile karşılaşmazsınız. İzmir oto ekspertiz firması, satın aldığınız ya da alacağınız aracın tüm testlerini yapıyor. Araç satın almanın dışında aracınızı satacaksanız da ekspertize başvurarak arabanızı raporlatabilirsiniz.

Paket Çeşitleri

Ekspertiz raporunuzu almak için firmaya başvurduğunuzda birçok paket ile karşılaşıyorsunuz. Pro elit paket, elit paket, temel paket gibi paketleri satın alarak işlem yaptırabilirsiniz. Bunun yanında Gaziemir oto ekspertiz firması motor testi ve kaporta testlerini de oldukça uygun fiyatlara yapıyor. Sizin için en iyi paketi satın alarak firmanın ekspertiz hizmetlerinden en uygun fiyata yararlanabilirsiniz.

Elit Paket

Sitenin sunduğu paketlerde tüm hizmetleri bir arada alabilme şansını elde ediyorsunuz. Bu sayede de ekstra indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Buca oto ekspertiz firması örneğin elit paketinde size performans, elektronik test, motor mekaniği, fren, kaporta kontrolü, silindir kapağı ve alt takımın kontrolü testlerini yapıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri