Gündem

Fuhuş için anlaştıkları kadınlar kaçtı görevliyi dövdüler

Adana’nın Seyhan ilçesinde 38 yaşındaki Veysel Y. ile 24 yaşındaki Emin B., fuhuş yapmak için F.E. (22) ile anlaştı.

F.E. ise E.K. (47) ilegeleceğini ve bin liraistediğini söyledi.

EŞ DEĞİŞTİRMEK İSTEDİ

F.E.’nin teklifini kabul eden Veysel Y. ile Emin B., bir otelde kadınlarlaoldu. Veysel E., F.E.’ye bin lirayı verdikten sonra E.K. ile deolmak istediğini söyledi. Bunun üzerine F.E., diğer odadaki E.K.’nın yanına giderek otelden ayrıldı.

ÇEKİÇLE YARALADI

Bu duruma sinirlenen Veysel Y. ile Emin B., otel görevlisi Yunus Emre A.’yı (19) kadınlarlaçalıştığını iddiasıyla darbetti. Şüpheliler, Yunus Emre A.’nın bacağına çekiçle vurup, diz üstü bilgisayarını, cep telefonunu ve içerisinde 700 lirabulunan cüzdanını alarak otelden kaçtı. Şüphelilerin otelden ayrılmasının ardından Yunus Emre A., durumu polise bildirdi.

CEZAEVİ FİRARİSİ ÇIKTI

İhbar üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Gasp Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Polis, şüphelilerin kimliklerini kısa sürede tespit etti. Şüphelilerden Emin B.’nin, oteleisimle giriş yaptığı, 6 farklı hırsızlık olayından aranması vefirarisi olduğu belirlendi.

SİNİRLENİNCE GASBETMİŞLER

Şüphelilerin Uçak Mahallesi’nde ikamet ettiklerini belirleyen polis, Veysel Y. ile Emin B.’yi yakaladı. Şüpheliler, emniyetteki sorgusunda otel görevlisi Yunus Emre A.’ya çekiçle vurmadıklarını, 2 kadın tarafından dolandırıldıkları için sinirlendiklerini ve otel görevlisinin parasını ve eşyalarını gasbettiklerini öne sürdü.

OTEL GÖREVLİSİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Şüphelilerin, daha sonra pişman olduklarını ancak korktukları içingelemediklerini söylediği öğrenildi. Yunus Emre A.’nın ise bacağına çekiçle vurulduğu ve gasbedildiği için şüphelilerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Veysel Y. ile Emin B., emniyetteki işlemlerinin ardından ‘nitelikli yağma’ suçundan adliyeye sevk edildi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri