Gündem

Fokus

Fokus

Sürükleyici bir macera filmi izlemek istiyorsanız 2015 yapımı Fokus filmini tercih edebilirsiniz. Güzel bir oyuncu kadrosuna sahip olan film izleyiciye hoş anlar yaşatıyor. Filmde, dolandırıcılık, aşk, vazgeçiş, ayrılık, yalan ve entrika dolu sahneler yer alırken, hoş bir üslup kullanılması izleyiciye keyif veriyor.

Fokus Filminin Konusu

Nicky, profesyonel bir dolandırıcıdır ancak tatlı dili ve hoş üslubu ile sanki karşısındaki kişiye yardım ediyor izlenimi vermektedir. Bir ortamda tanıştığı Jess ise genç ve dikkat çekici özellikleri olan bir kızdır. Macera Nicky ile Jess’in tanışmasından sonra başlar.

Jess’e eğitim vermeye başlayan Nicky, Jess ile birlikte yaşadığı anlarda hem çok mutludur hem de işleri daha olumlu yönde ilerlemektedir. İkili arasında zamanla duygusal anlamda bir yakınlaşma başlar ve aralarında aşk doğar. Bir süre bu şekilde görüşmeler yaşansa da ufak bir sorun yüzünden ikili ayrılır.

3 yıl sonra tesadüf eseri karşılaşan ikili arasında farklı olaylar yaşanır ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Sürükleyici bir dolandırıcılık serüveni için kaçırılmayacak bir filmdir.

Alıntı: https://www.dolufilmizle.com/fokus-izle.html

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri