Gündem

Fidan İstanbul ve Sertifikalı Meyve Fidanları

Fidan İstanbul ve Sertifikalı Meyve Fidanları

Fidan İstanbul, 150 dekarlık fidanlık içinde ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarlarının gözetiminde yüzlerce farklı çeşitte meyve fidanı üretimi yapıyor. Akla gelecek her meyvenin fidanının üretildiği arazide müşterilerin çok beğendiği kaliteli ürünler elde ediliyor. Bakanlık onayıyla yapılan üretimden elde edilen meyve fidanı çeşitleri sertifikalı olarak satışa sunuluyor. Sertifikalı bir fidanın yasal koşullarda üretildiğinden kuşku duyulmaz ve ileride meyvelerinin pazarlanmasında önemli kolaylıklar yaşanır.

Güvenli Kargo İşlemleri

Müşterilerin olumlu geri bildirimlerde bulunduğu fidanlar, ülkenin her yerine gönderilebiliyor. Yıllarının tecrübesi ile yolculuğa hazırlanan fidanlar saksı içinde ve sulanarak yola çıkıyor. Böylece köklerinin sarsılmaması ve yolda susuzluk yaşamaması sağlanmış oluyor. Paketleme işlemleri saksıların ters çevrilmesine meydan vermeyecek şekilde yapılıyor. Anlaşmalı kargo şirketinin de gösterdiği özenle her meyve fidanı hiç hasar almadan ortalama dört günde yerine ulaşıyor.

Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

Meyve fidanlarının fiyatları piyasanın oldukça altındadır. Ayrıca zaman zaman yapılan promosyonlar ve kampanyalar fiyatları daha da aşağı çeker. Kredi kartı, EFT, havale ve kapıda ödeme seçeneklerinden müşteriye en uygun olanı kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri