istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Fatih Terim’den Onyekuru’ya Mesaj Var

Geçtiğimiz sezon sarı kırmızılı formayı terleten ve attığı 16 gol ile önemli bir başar yakalayan oyuncu bir kez daha Galatasaray’ın gündeminde. Atılacak olan adımlarla beraber oyuncunun yeniden takıma kazandırılması planlanıyor. Önemli başarılara imza atan ve şampiyonlukta büyük emeği bulunan ismin yeniden alınması için çalışmalar sürüyor. Bu yıl döndüğü Monaco kulübünde sadece 4 maça çıkabildi. Buda oyuncu için alışmadığı bir durum olarak öne çıktı. Hem oynayabileceği bir takım tercih etmesi hem de Galatasaray camiası ile iyi ilişkiler içinde olması nedeniyle teklife çok sıcak bakıyor. Yuvası olarak döndüğü takıma döneceği içinde heyecan yaşıyor. Restbet her alanda beklentileri karşılamaya devam ediyor.

Fiziksel Durumu Üzerine Çalışmalar Sürüyor

Onyekuru takımında yeterince forma şansı bulamazken, fiziksel durumu hakkında soru işaretleri de beraberinde geldi. Teknik heyet oyuncu ile temasını sürdürüyor. Takıma geri dönemsine kesin gözü ile bakılan oyuncuna birde mesaj var. Oda “Kendine iyi bak” şeklinde oldu. Fiziksel performansının düşmesini istemeyen Terim, tam olarak hazır gelmesi için oyuncusunu uyardı. Sarı kırmızılıların şampiyonluk için en büyük kozlarından bir olacak Onyekuru için özel program hazırlandı. Kanatlarda hızlı atak yapılamaması nedeniyle eksikliği çokça arandı. Bu eksiklerin giderilmesi için özel çaba sarf ediliyor. Tüm yaşananlar beraberinde heyecan dolu anları getiriyor.

Taraftarı Heyecanlandıran restbet Gelişmeler Yaşanıyor

Sahada performansı ile her zaman izleyicinin desteği kazanması olan Onyekuru, takıma yeniden kazandırıldığında uyum sorunu ile de karşılaşmayacak. Takıma alışkın olan ve performansı ile bu durumu sürdürmek isteyen oyuncu, kendi evine dönmüş gibi hissedecek. Galatasaray takımında gol yollarındaki krizin çözülmesi için farklı adımların daha atılacağını belirtelim. Kazanan ve gol sıkıntısı çekmeyen bir takımın oluşturulması planlanıyor. Bunda ilk hamlelerden bir tanesi Onyekuru olacak. Ardından ileri uç oyuncusu hamlesi de bekleniyor. Şampiyonluğun yeniden en büyük favorisi olabilmek için çalışmaların aralıksız biçimde sürdüğünü belirtelim. Kupaya uzanan taraf olmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar. Keyif veren futbol arayışı sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.