Gündem

Farkvar.com Otobüs Bileti Al

İnternetten uçak bileti almak için kullanabileceğiniz Farkvar.com uçak bileti sayfası, anlaşmalı olduğumuz 100’ün üzerinde havayolu şirketinin vermiş olduğu fiyatlarla daha ucuz uçak bileti al bulmanızı sağlamaktadır. Yine Farkvar.com otobüs bileti sayfası üzerinden de 250’den fazla otobüs firması arasında tercihinizi yaparak en ucuz otobüs bileti temin edebilirsiniz.

Farkvar.com

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan güvenlik sertifikası ile korunan Farkvar.com internet sayfalarında, tüm bilgileriniz büyük bir gizlilik içerisinde güvenle korunmaktadır. Son zamanlarda Türkiye’de online bilet alımı için en fazla tercih edilen seyahat acentelerinden biri olan firmamız, yapmış olduğu yeni anlaşmalarla uçak ve otobüs bileti konusunda daha uygun fiyatlarla daha iyi bir seyahat yapmanıza imkan tanımaktadır.

Farkvar.com Otobüs Bileti

250’den fazla otobüs firması ile Farkvar.com otobüs bileti almak isteyen müşterilerine, daha uygun fiyatlarla birçok seçenek sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine sefer yapan otobüs firmalarını bulabileceğiniz Farkvar.com otobüs bileti sayfasında, boş koltukları arasında tercihinizi seyahat zevkinize uygun şekilde kendiniz yapabilirsiniz.

Farkvar.com Uçak Bileti

Farkvar.com uçak bileti için, 100’den fazla havayolu şirketi ile anlaşmalı bir seyahat acentesidir. Farkvar.com uçak bileti sayfasına girerek seyahat etmeyi planladığınız şehri ve tarihi yazarak, filtreleme özelliğini kullanıp anlaşmalı olduğumuz havayolu şirketlerinden fiyat kıyaslaması yaparak biletinizi hemen alabilirsiniz.

Farklı uçuş sınıfları ile hizmet veren havayolu şirketleri, seyahat acentemize özel indirimli fiyatlar sunmaktadır. Bu sayede daha ucuz fiyatlarla, ucuz uçak bileti alarak seyahat masrafınızdan önemli tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Farkvar.com Müşteri Hizmetleri

Vermiş olduğu kesintisiz hizmet ile üst düzey çağrı merkezi kalitesine sahip olan Farkvar.com müşteri hizmetleri, bilet satışı öncesi ve sonrasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Uzun süre beklemenize gerek kalmadan sorunlarınızı çözüme kavuşturan müşteri destek hattı, Farkvar.com seyahat acentesinin sağladığı başarıda önemli pay sahibidir.

Farkvar.com müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 346 51 51

Farkvar.com İletişim

Farkvar.com iletişim için 7/24 hizmet veren çağrı merkezi dışında, alternatif iletişim kanallarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Firmamızda her türlü soru ve sorunlarınız için irtibata geçebileceğiniz Farkvar.com iletişim kanalları, aşağıda yer almaktadır.

Web sitesi iletişim formu: https://farkvar.com/otobus-bileti

Faks numarası: 0388 502 44 10

E-posta adresi: bilgi@Farkvar.com

Çağrı merkezi numarası: 0850 346 51 51

Farkvar.com Bilet İptali

Farkvar.com bilet iptali hususunda herhangi bir talebi değerlendirme yetkisinde olmaması sebebiyle, gelen iptal ve bilet değişikliği talepleri için ilgili otobüs/ havayolu firmasına yönlendirme yapmaktadır.

Farkvar.com bilet iptali sürecinde sürecin hızlanması için etkili olmaması sebebiyle, zaman kaybı yaşamamak istiyorsanız bilet iptal ve değişiklik taleplerinizi doğrudan otobüs/ havayolu firmasına iletmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Otobüs firmaları ise sadece olağanüstü durumlarda bilet iptal ve değişikliği yapabilecekleri için, yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde keyfi iptal ve değişiklik yapma hakkına sahip değildir.

Otobüs Bileti Farkvar.com

Otobüs bileti Farkvar.com web sitemiz üzerinden, hızlı ve kolay bir şekilde alınabilmektedir. Seyahat planınızı seçip filtreleme yaptıktan sonra “bana bilet bul” butonuna tıklayarak, anlaşmalı olduğumuz firmaların belirttiğiniz ve düzenlemiş oldukları seferleri ve bilet ücretlerini görerek biletinizi alabilirsiniz.

Bilet almak istediğiniz firmayı seçtikten sonra, seyahat edeceğiniz otobüsün boş koltuklarını güncel olarak görebilir ve bu koltuklardan herhangi biri için online bilet satın alabilirsiniz.

Farkvar.com Sosyal Medya

Seyahat acentemizin ya da anlaşmalı olduğu firmaların düzenlemiş olduğu kampanya, duyurular, tatil planı önerileri, otel rezervasyonları, tatil otelleri tavsiyeleri hakkında bildirimlere hızlı bir şekilde ulaşmak için, Farkvar.com sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Farkvar.com sosyal medya hesapları aşağıda yer almaktadır.

https://uygunotelfiyati.com

Https://twitter.com/farkvartr

Https://instagram.com/farkvartr

Https://www.facebook.com/farkvartr/

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri