Teknoloji

Farklı Açıdan Bilişim Çözümleri  

Sağladığı kolaylıklar nedeniyle bilişim alanındaki gelişmeler, ihtiyaca göre uygulanmaktadır. Ametis Teknoloji Çözümleri, veri depolama ve birçok alanda hizmet sunar.

Felaketlere Karşı Önlem Alın

Verilerinizin depolandığı alanlarda olası felaketlere karşı önlemler alıyoruz. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları doyasıya kullanırken diğer yandan olumsuz yönlerine karşı da gereken önlemleri almaktayız.  Yaşanan veri kaybını hızlı ve güvenli bir şekilde onarıyoruz. Kurumsal alanlardaki yenilikçi çözümlerimiz, alt yapınıza geri dönüşü en iyi olacak şekilde etki yapmaktadır. Entegre çözümlerimiz, deneyimli bir bakış açısı ile gerçekleşen uygulamaların da sonucu olarak düşünülebilir.

Ametis Teknoloji’ye başvuru yaparken, başınıza bir felaket gelmesini beklemek zorunda değilsiniz. Önlem almak adına veri yedekleme işlemlerini şiddetle tavsiye ediyoruz. En kritik bilgilerinizin ortadan kaybolmaması için, yüksek farkındalıkla hareket edebilirsiniz.

Big Data Çözümleri

Veri analiz işleme hizmetleri genellikle Big Data hizmetiyle beraber sunulan bir uygulama sürecidir. Big data oluşturma, bu verilerin analiz ve raporlaması ilk akla gelen uygulamalardır. Bir kurum yapısı içerisinde geliştirici niteliklerin öne çıkması için rakip analizi son derece önemlidir ve sektördeki en iyilerin kapsamlı analizini firmamızla yaptırabilirsiniz. Bu analizlerden çıkacak olan sonuçları raporlamak ve bölgesel düzeyde daha ayrıntılı hale getirmek için de firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Bölgesel analizlerden kasıt, birim olarak alınan kavramların analizini yapmaktır. Örneğin bir ürüne odaklanılarak bunun ne kadar süre içerisinde ne kadar satıldığı, hangi dönemlerde çok satılırken hangi zamanlarda düşük satıldığı vs. detaylar olur. Fiyatlandırmada da nasıl bir politika izlendiği, indirim oranları takibi gibi analizlere rastlamak mümkündür.

Gerçek Zamanlı Raporlama Hizmeti

Bir alandaki raporlama hizmetlerinin gerçek zamanlı olarak ilerlemesi, sağlıklı kurumsal oluşum bakımından önemlidir. Ametis Teknoloji size en ayrıntılı biçimde bu çözümleri verir. Yani yanıltıcı durumlara karşı önlem almak adına bu gerçek zamanlı raporlama işlemleri üst düzey bir sonuç sunmaktadır. Üstelik kurumsal bütçenize uygun sonuçlar olması nedeniyle ekstra avantaj elde edersiniz.

Dijital Ortamda Hedef ve Pazar Analizi

İnternet üzerinde alışveriş yapan insan sayısının artması ve kurumların bu alanı yeni bir sektör olarak benimsemesi, uzun bir süredir ayrıntılı araştırma konusu olmuştur.

Sosyal medya pazarı, alışveriş yapma kapasitesi olan kitlelerin iyi belirlenmesi için ön araştırma yapılabilir. Hedef doğru olduğu zaman elde edilen kurumsal başarı da çoğalacaktır. Firmamız, dijital veri üretimi konusunda da size gereken desteği verecektir. Anlık şekilde oluşan gelişmeler ve bunun kurumsal dengelere yansıtılması artı sağlar.

SPONSORLU İÇERİK

https://www.ametis.com.tr/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri