Teknoloji

Evinizi Eşyalarınızı Toplamadan Taşıtın

 

Firma 1968 yılından beri nakliye hizmeti veriyor. Bu işi hakkıyla yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini kazanmak için büyük bir titizlikle çalışıyor. Eşyaların taşınması için ise kişilerin eşyalarını toplamalarına izin vermiyor. Firmanın bu alanda çalışan elemanları evlerinin taşınması için firmaya başvuran kişilerin eşyalarını taşıma şartlarına uygun bir şekilde hazırlayarak taşınmasını sağlıyor.

Eşyaların Zarar Görmesini Önleyen Hizmet

Firma Kâğıthane evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesine önem veriyor. Bu sayede eşyaları toparladıktan sonra elemanlar taşınırken düşmeyecek, kırılmayacak şekilde paketleme yapıyorlar. Böylelikle firma araçlarına yerleştirilen ürünler zarar görmeden yeni adreslerine ulaşabiliyor.

Eşya Yerleştirme Hizmeti

Ev taşımak kadar insanları yoran bir işlemse taşınan evin yerleştirilmesidir. Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti veren firma müşterilerinin bu sorununu da çözüyor. Bunun için eşyaların taşınmasını tamamladıktan sonra eşyaların yerleştirilmesini sağlıyor. Bu yerleştirmeyi ise eski evdeki düzende sağlıyor. Verdikleri bu hizmet sayesinde taşınan kişiler yerleşmiş evlerine gelmiş oluyorlar. Yerleştirme işlemini kusursuz olarak yerine getirmek içinse eski ev düzenini fotoğraflayarak yeni evde uyguluyorlar.

Depolama İhtiyacını Da Karşılıyorlar

Kişiler taşınmaları gerektiğinde ancak yeni bir düzen kurmaya vakitleri olmadığında eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyuyorlar. Firma bunun içinde hizmet veriyor ve eşyaların evlerde depoda kalmaya uygun şekilde hazırlanmasını sağlayarak depolarına götürüyor. Firma depolarında eşyalar kişilerin istedikleri sürece depolanıyor. Depolama ihtiyacının bitiminde ise yine kişilerin istedikleri adrese nakliyelerini gerçekleştiriyor.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri