istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Evden / İşyerinden Kan Alma Hizmeti

Evden / İşyerinden Kan Alma Hizmeti

Günümüzde kurumsal olarak kendini kanıtlamış laboratuvarlar evde veya işyerlerinden hastaların kanlarını alarak bu hizmeti oldukça geliştirmiş durumdadırlar.  Ayrıca evden kan alma konusunda çok üstün kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ekipler son derece deneyimli ve profesyonel tecrübeli sağlık çalışanlarından oluşmaktadır.  Gerek evinize gelerek gerekse işyerinize gelerek laboratuvar teknikleri için kanlar sterilizasyon ortamında ve zaman kaybetmeden alınmakta ve laboratuvara yetiştirilmektedir.

Evde Kan Alma

Hastaların gerek hastane gerekse laboratuvarlara taşınması her zaman hasta açısından ve yakınları açısından bir külfet oluşturmaktadır.  Özellikle büyük şehirde yaşayan insanların gerek ulaşım gerekse iş yoğunluğu temposundan vakit kaybetmeye sebep olan olumsuzlukların tamamı ortadan kaldırılarak hastaya gerek evde kan alma hizmeti gerekse sağlık hizmeti verilmesi son derece önem taşımaktadır.  Aynı zamanda hastanın hastane koşullarında iltihap riski oluşmadan, psikolojik açıdan kendisini kötü hissetmesi ortadan kaldırılarak evinde kan alınması ve bu hizmetin verilmesi gerek hasta açısından gerekse hasta yakınları açısından son derece önemlidir.

Evde Kan Alma Sunan Tıbbi Laboratuvarlar

Laboratuvara gitmiş kadar kısa sürede kanın alınması ve laboratuvara ulaştırılması ile en kısa sürede kan sonuçlarının alınması arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Üstelik hastanın konforu açısından da avantaj sunmaktadır. Laboratuarların teknolojik yapısı artık günümüzde bütün laboratuvarlar özellikle kurumsal laboratuvarlar hizmet ağını geliştirmiş ve birçok tetkiki yapabilir donanıma sahiptir.  Dolayısıyla var olan bu hizmeti daha dışarıya ve hastanın ayağına taşıyarak kendi hizmet sorumluluklarını da bu anlamda geliştirmişlerdir.

Evde Kan Alma Fiyatları

Laboratuvarların hizmet fiyatları son derece makul olup ekstra bir ücret talep edilmemektedir.  Ekibin deneyimli ve uzman olması doktor tarafından hastadan istenen tetkikler için gerekli kan alma işlemi hastanın randevu talep etmesi ile başlayan bir süreç ile belirlenmektedir.  Gerek evden gerekse iş yerlerinden çocuktan yetişkine kadar kişilerin evinde kendi konforundan taviz vermeden numune alımı uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Alınan kan örnekleri en kısa sürede laboratuara ulaştırılarak uluslararası standartlarda çalıştırılıp laboratuvarlarda incelenmektedir.  En kısa sürede hastaya online olarak tetkik sonuçları iletilmektedir.

Evden / İşyerinden Kan Alma Hizmeti

Evden / işyerinden kan alma ve laboratuvar hizmetini özel laboratuvarlar ve hastaneler vermektedir.  Klinik laboratuvarlarda testlerin kapsamı değerlendirilerek istenen laboratuvar testleri en kısa sürede uzman sağlık personeli tarafından karşılanır. Kanlar alınıp stilizasyon koşulları sağlanarak tüplere alınıp en kısa sürede laboratuvara ulaştırılması gerçekleştirilir.  Ancak bunun gerçekleşebilmesi için bir gün önceden randevu alınarak bir kayıt açtırmak gereklidir.  Laboratuvar tetkiklerinin büyük bir kısmı sabah açlığı gerektirmesi sebebiyle zamanında ve sağlıklı hizmet alınabilmesi için bir gün önceden randevu alınması oldukça önemlidir.

Laboratuarda çalışılacak testlerin hastadan alındıktan sonra uygun sterilizasyon taşıma koşullarında en kısa sürede laboratuvara ulaşması ve en kısa zamanda alınan numunelerin çalışılmaya başlaması önem taşımaktadır. Verilen hizmetin standartları uluslararası sağlık standartları düzeyindedir.  Yapılan tetkikler teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Test sonuçlarını kurumun direkt İnternet sayfasından öğrenilebileceği gibi hastanın talebi doğrultusunda hastaya faks veya email yoluyla da ulaştırılmaktadır.

İşyerinde Kan Alma

Günümüz yoğun çalışma koşulları ve yoğun iş temposu insanların bazı durumlarda sağlıklarını erteleme noktasına getirmektedir.  Dolayısıyla doktorun istediği tetkikleri yaptırmak için laboratuvara giderek zaman harcanması yerine laboratuvardan alınacak randevu alınarak gerçekleştirilmektedir. Tetkiklerin kan numunelerinin en kısa sürede alınarak uygun sağlık koşulları çerçevesinde en kısa sürede laboratuvara ulaştırılması ve tetkik edilmesi son yıllarda hastalara verilen en insani hizmetlerden biridir. Hasta zaman kaybetmeden veya hasta yakını laboratuvarın eve hastanın ayağına kadar gelip hizmet vermesi ve bu işlemlerin en modern bir biçimde tecrübeli elemanlar tarafından yapılması oldukça önem taşımaktadır.

https://www.labistanbul.com.tr/evde-kan-alma.html <— detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.