Gündem

Eurolab Laboratory Services Güvenli Ölçüm ve Değerlendirmeleri

Eurolab Laboratory Services Güvenli Ölçüm ve Değerlendirmeleri

 

Eurolab Laboratory Services merkezi ülkemizde bulunan ancak ulusal ve uluslararası alanda geçerli test sonucu ve analiz raporu verme yetkisine sahip bir kuruluştur. Uluslararası yetkili kuruluşlardan alınan onaylar ve sağlanan akreditasyonlar tüm dünyada geçerli belge hazırlama hak ve yetkisini verir.

 

Uluslararası Standartlarda Test Sonuçları ve Analiz Raporları

 

Eurolab tarafından verilen tüm belgeler ulusal ve uluslararası standartları belirleyen yasal düzenlemelere uygundur. Test yapım süreçlerinin ve sonuçlarının gizlilik ilkesine uygun olması sağlanır. Tarafsızlık ilkesi gereğince kurum kuruluş ya da kişilere ayrıcalık sağlanması söz konusu değildir.

 

Eurolab laboratuvar ortamlarında gerekli güvenlik sağlanır. Son teknolojinin getirdiği tüm alet, makine ve donanımlar sağlanır. Laboratuvarlarda çalışan teknik kadro gerekli eğitimleri almış ve uzmanlaşmış personeldir. Çalışma süreleri içinde gereken mesleki eğitimlerin alınması da sağlanır.

 

Müşterilerin istediği test ve analiz raporları taahhüt edilen süre içinde hazırlanır. Gecikmeye ve güven duygusunu zedeleyecek uygulamalara meydan verilmez. Verilen hizmet ve danışmanlık işlerinde en iyiye ulaşma hedefi güdülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir