Eğitim

Etkin Dijital Pazarlama Yöntemleri

Etkin Dijital Pazarlama Yöntemleri

Hangi İş kolu ya da sektörde olunursa olunsun, tüm işletmeler açısından gelişen teknoloji ve artan kullanımı nedeniyle dijital hale gelen pazarda yer alabilmek önem arz eder. Bu dijital pazarlamanın şirketler için getirdiği çok sayıda ve yadsınamayacak önemde bulunan avantajlardan faydalanabilmek adına ise doğru strateji ve tekniklerle ilerlemek gereklidir. Bu anlamda kurum ve kuruluşların profesyonel destek sağlayabilecekleri isimlerin başında ise Olgu Şengül geliyor.

Kaliteli Danışmanlık Hizmeti

Dijital pazarlama konusunda, sahip olduğu geniş birikim ile profesyonel manada danışma hizmetleri veren Olgu Şengül, çeşitli seminer, eğitim ve çıkardığı kitapları ile de bu alanda başarısını üst noktalara taşıyor. Dev işletmelerden KOBİ yöneticilerine dek dijital pazarlama eğitimi veren Olgu Şengül, ulusal basında yer alan başarılarıyla sekseni aşkın şirkete danışmanlık hizmeti sunmuş bir isim.

Mükemmel Kariyer

Olgu Şengül, eğitimlerini Türkiye’nin ve İtalya’nın seçkin kurumlarında tamamlamasının ardından dijital pazarlama alanında uzmanlık eğitim ve sertifikalarını ise ABD’de almış ve önemli firmaların çeşitli kademelerinde yöneticilik yapmıştır. Mükemmel kariyeri ve geniş birikimi ile Olgu Şengül dijital pazarlamanın önemli kurallarını ve bu alanda başarının sırrını verdiği danışmanlık hizmetleri kapsamında aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri