Sağlık

Eskişehir Gülüş Akademisi ile Ağız ve Diş Sağlığı

Sağlıklı ve ışıltılı bir gülüşe sahip olmak her insanın hakkıdır. Bu nedenle her yaşta ağız ve diş sağlığına dikkat edilmesi gerekir. En az altı ayda bir diş hekimi kontrolünden geçmek, ağız ve dişlerde sağlık problemi baş gösterdiği andan itibaren çözüm aramak sağlıklı gülüşler için şarttır. Problem büyümeden müdahale edilmesi halinde diş kayıplarının önüne geçilebileceği bilinmelidir.

Eskişehir Gülüş Akademisi, bölgede kaliteli hizmet sunan, hem koruyucu hekimlikte hem de tedavi işlemlerinde başarılı işler çıkaran bir merkezdir. Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Banu Erbaş ve Diş Hekimi Dt. Hamit Erbaş tarafından kurulmuş olan bu merkeze güvenle başvurulabilir.

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Eskişehir Gülüş Akademisi, ağız ve diş sağlığına dair geniş bir alanda hizmet sunacak kapasiteye sahiptir. Son teknolojilerle donatılmış olan merkezde deneyimli ve sürekli kendini yenileyen hekimler hizmet sunar.

Verilen başlıca hizmet türleri şunlardır:

*Dolgu,

*Kanal tedavisi,

*İmplant,

*Ortodonti,

*Çene ve diş cerrahisi,

*Gülüş tasarımı

*Diş beyazlatma

*Estetik diş hekimliği

*Diş eti tedavileri

*Çocuk diş hekimliği

Sayılan alanlarda verilecek hizmetler ücretsiz muayene sonrasında belirlenip planlanır ve ileri teknolojilerle yerine getirilir.

Eskişehir İmplant Hizmetleri

Herhangi bir nedenle ağızda eksilen dişlerin yerini en konforlu şekilde doldurmak implant ile mümkündür. Çene kemiğine yerleştirilen vidalara takılan implant dişler ömür boyu konforlu şekilde kullanılabilecek özelliklere sahiptir ve diğer protezlere göre çok daha sağlamdır. Eskişehir implant ihtiyaçlarında ileri seviyede hizmet almak için merkeze başvurulabilir. En kaliteli malzemelerle ve mümkün olan en uygun fiyatlarla hizmet sunulacaktır.

Ücretsiz Ağız ve Diş Muayenesi

Ağız ve diş sağlığı konusunda şikayetleri olan kişiler Eskişehir Gülüş Akademisine geldiklerinde herhangi bir ücret ödemeden muayene olabilir. Uzman diş hekimleri muayeneyi yapacak ve uygulanabilecek tedaviler hakkında bilgi verecektir. Eğer hastalar verilen bilgiler ve öneriler ışığında implant, diş beyazlatma, gülüş tasarımı, kanal tedavisi, protez gibi işlemler yaptırmaya karar verirse tedavi için fiyat teklifi verilir.

Burada sağlık sigortalarının sunduğu imkanlardan faydalanmak da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri