Gündem

Epoksi Kaplama Sistemlerinin Olumlu Yönleri Nelerdir?

Epoksi zemin dayanıklı yapıların oluşturulması için kullanılan modern yöntemlerin başında gelmektedir. Bu yöntem ile ağırlık da dahil olmak üzere bütün dış faktörlere karşı çok daha dayanıklı bir zemin inşa edilebilmektedir. Örneğin çok fazla kişinin ya da yükün üzerinde bulunacağı bir alanda bu zemin kaplaması kullanıldığı zaman uzun seneler boyunca dayanacak bir yapı elde edilmektedir.

Zemin Özellikleri Hakkında İnceleme 

Epoksi zemin Ankara tarafından verilen bu hizmet sayesinde yapıların zemin kısmı ısıdan başlayarak suya kadar bütün dış faktörlerin çok daha dayanıklı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu şekilde zemin özellikleri hakkında uzun vadede endişelenmeden yapılar kullanıma açılabilmektedir.

Terim Hakkında: Yapı lügatine sonradan girmiş olan epoksi kavramı termo set manasına gelmektedir. İlk olarak sıvı olan bu maddenin zemine yayılmasının hemen sonrasında oldukça katı bir hal aldığı da net olarak belirtilmelidir.

Yalıtımda Epoksi Kullanımı 

Epoksi zemin kaplama Ankara yalıtım aşamasında kullanıma alındığı zaman ısınma masraflarının ve ses yalıtım sorununun oldukça büyük oranda çözüleceği belirtilmelidir. Zemin kaplama işlemleri sadece görsel olarak değil aynı zamanda ses ve ısının oramdan yalıtılması konusunda da size yardımcı olacaktır.

  • Özellikle ahşap olan yüzeylerin suya karşı daha dayanıklı hale gelmesi için epoksi sıklıkla kullanıma alınmaktadır. Bu alanda ilk olarak teknelerde kullanıma alındığı da belirtilmelidir.
  • Uzun vadede çözüm bulduğu için diğer yalıtım yöntemlerine göre fiyatı bir kademe daha yüksek olsa da çözümün çok daha uzun seneler boyunca dayanıklılığını koruyacağı garanti edilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti 

Epoksi Ankara uygulamasından faydalanan kişilerin çok kısa bir süre içerisinde işlem tamamlaması ve alanın günlük hayatta kullanıma açılması müşterileri memnun eden niteliklerdendir. Hizmet sonrası müşteri memnuniyeti takibi de takdir edilen noktaların bir diğeridir.

Kaplama sonrasında zemin ile alakalı olarak herhangi bir sıkıntı meydana geldiği zaman müşteri hizmetleri gerekli olan adımı atacak ve size yardımcı olacaktır. Bu aşamada herhangi bir ek hizmet ücreti de talep edilmemektedir. Kullanım alanları her geçen gün artan epoksi kaplama sistemleri ile elde edilen kalite derecesi de her geçen gün yükselişe geçmektedir.