istanbul masöz ankara masöz
Genel, Moda

En Yeni Saç Modelleri

Yılın modasını takip ediyorsanız frisuren 2020 mittellang en trend saç modellerini inceleyebileceğiniz en güzel adres. Gününün modasına uygun saç modelleri, kıvırcık saç modelleri, bob saç modelleri, kıvırcık saç modelleri, uzun saç modelleri, kısa saç modelleri ve daha fazlası için birçok farklı seçenek mevcut.

Kısa Saç Modelleri

En beğenilen saç modelleri arasında omuz hizasında kesilen modeldir. Rahat kullanımı ve genç görüntüsüyle kadınların vazgeçilmezi olan kısa saç kullanımı farklı görüntülerle karşımıza çıkar. En beğenilen frisuren mittellanges haar kısa saç modelleri; yana ayrık, ortadan ayrık, dalgalı, doğal, wellig bob, j-law dalgalı, dalgalı, arkası kısa önü uzun kesim, bukleli şekilde karşımıza çıkar. Her saç modelinin kendine özgü isimleri vardır.

En Yeni 7 Kısa Saç Modeli

Romantik bob, vetement’s pixiesi, yeni punk, gerçek küt kesim, asker tıraşı ve modern aslan yelesi gibi schulterlange haare modeller bambaşka bir tarz yaratacak. Günün modasını takip edeceğiniz bir site olup, dünya çapında en yeni saç modellerinden haberdar olacaksınız.