Genel

En Keyifli Okey Oynama Sitesi

Türk kültüründe en çok sevilen oyunlar arasında yer alan Okey oyunu, günümüzde artık online ortamda da popüler bir hal almıştır. Bir çok farklı çeşidi ile sizlerin karşısına çıkan okey oyunu ile birlikte son derece keyifli zamanlar geçirme imkanı elde edebilirsiniz.

Okey Oynama Sitesi

4 oyuncu ile oynanmakta olan Okey, 4 ıstaka ve 106 taş ile birlikte oynanmaktadır. Site içerisinde Okey oyunu oynamak için ilk önce bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi başarılı bir biçimde tamamladıktan sonra istediğiniz herhangi bir saatte siteye girerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun odalarına giriş yaptıktan sonra herhangi bir Okey odasını seçmeli ve Okey oyna butonuna basarak oyuna başlamalısınız. Oyun esnasında taşlar bilgisayar tarafından dağıtılmaktadır. Oyuncular ellerini mause ile kontrol etmektedir. Oyun sırasında ilk sıfıra varan oyuncu kazanmış olur.

Oyun esasında oyuncular seviyeli bir şekilde sohbete de katılabilmektedirler. Oyuncuların belirlenmiş olan kurallara uygun olarak hareket etmesi gerekmektedir. Aksi durumda üyelikler editör tarafından iptal edilebilmektedir. Okey indir imkanı ile mobil cihazlarınızdan da bu keyfi yaşama şansına sahipsiniz.