istanbul masöz ankara masöz
Genel

E-Devlet Kullanımı Adına Her Şey

TReDevlet sitesi, edevlet kullanımı ile ilgili merak edilenlerin tümüne birden ulaşma imkanını kullanıcılarına sunuyor. E-devlet üzerinden yapılabilecek sorgulamalar, abonelikler, ödemeler ve alınabilecek hizmetler konusunda ayrıntılı bilgileri bulunduran site, bu sağladığı destek ile büyük ilgi görüyor.

 Verilen Hizmetler

Site üzerinde, e devlet sorgulamaları kapsamında, kredi sorgulamadan, dava ve icra dosyası sorgulamaya, hizmet dökümü sorgulamasından öğrenci belgesi sorgulamasına dek işlemlerin nasıl yapılacağının ayrıntısına ulaşabiliyorsunuz. Yine bilgiler kapsamında e- devlet üzerinden ulaşımı mümkün olan konularda işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği, motorlu taşıt vergisi borcu öğrenme ve ödeme, fatura sorgulama ve ödeme, emlak vergisi ödeme gibi ödemelerin nasıl yapılacağı da site üzerinde ayrıntılarıyla beraber bulunuyor. Ayrıca sınav bilgileri gibi konularda da gerçekleştirilecek işlemler son derece detaylı bir biçimde sitede aktarılıyor

Kolay Kullanılabilirlik

Site, bu yaptığı detaylı bilgilendirmeler yanında, kullanıcıları için oldukça basit şekilde kullanılabilmeye olanak tanıyan tasarımı ile hizmetlerini sunuyor. Aradığınız her bilgi ve detayın elinizin altında olduğu bu kolay kullanımı ile de site fark oluşturuyor.