Gündem

Doğum Günü Parti Konsepti

 Konsept partiler yeni nesil çocuk doğum günlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu tür yapılan partiler hem çok daha renkli, hem de çok eğlenceli geçmektedir. Bunların yanında her çocuğun ve ailenin hayatında çok güzel bir anı olarak kalmaktadır. Konsept partilerde çekilen fotoğraflar sanki özel stüdyolardan çıkmış gibi güzel ve renklidir. Bu nedenle çok uzun yıllar boyu özenle saklanmaktadır.

Bonjur Parti Evi İstanbul Anadolu yakasında konsept doğum günü partileri ile adından söz ettiren çok keyifli bir mekandır. Bu mekân çocuk doğum günü yerleri içerisinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz özel bir yer.

Doğum günü parti konsepti tam olarak nedir diye merak ediyorsanız sizlere kısaca bahsedelim. Bu tür partiler çocuk doğum günü mekanları içerisinde kutlanırsa çok daha keyifli ve eksiksiz olabilmektedir. Konsept olarak tek bir tema seçilmektedir. Bu tema genellikle çocukların en sevdiği karakterlerden oluşmaktadır. Parti süslemelerinde her bir detayda bu tema işlenmektedir. Peçetelerden bardaklara, pastalardan balonlara, her detay üzerinde o temaya ait bir resim veya bir figür bulunmaktadır.  

Bonjur Parti Evi Doğum Günü Konsept Çeşitleri

Bonjur, oyun ve parti evi olarak hizmet vermektedir. Burada yapılan her bir doğum günlerinde sadece konsept çalışmalar yapılmamaktadır. Aynı zamanda temayı tamamlayan birbirinden güzel etkinlikler ve oyunlar düzenlenerek çocukların doyasıya eğlenmesi de sağlanmaktadır.

Bir doğum günü partisini unutulmaz kılmak için iki önemli detay yer almaktadır. Bunlardan ilki elbette çocukları ve yanlarında gelen ebeveynleri etkileyecek bir konsept çalışmasıdır. Bu çalışma neticesinde mekânın her köşesi aynı temayı içeren birçok farklı süsle süslenmektedir. Doğum günü pastasında bu tema özenle işlenmektedir. Partiye katıla çocukların konsepte dâhil olabilmeleri için onlara özel kostüm, şapka gibi aksesuarlar hazırlanmaktadır.

Konseptin dışında yer alan ikinci detay aktivite kısmıdır. Bu gölümde Bonjur Parti Evi çalışanları en özel kostüm ve kıyafetleriyle özel etkinlikler düzenlemekte ve her bir çocuğun etkinlik içerisinde yer almasını sağlamaktadırlar. Böylece çocuklar muhteşem bir ortamda, çok keyifli dakikalar geçirmektedirler.   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri