Gündem

Diyarbakır’da Nakliyat Sigortası Yapmadan Evinizi Taşımayın

Diyarbakır’da 23 yıldır hizmet veren ve bu hizmeti karşılıklı güven teminatı ile sunmaya çalışan Jehat nakliyat firması tarafından sunulan tüm taşımacılık hizmetleri hem firma hem de müşteriler açısından daha güvenli olması ve maddi manevi kayıpların önüne geçilmesi amacıyla Diyarbakır sigortalı nakliyat kapsamındadır. Talep edilen hizmetin büyük ya da küçük olduğuna bakılmaksızın taşınacak tüm eşyalar profesyonel bir ekip tarafından özenli bir şekilde ambalajlama ve paketleme işlemine tabi tutularak tüm eşyalar hiçbir zarar görmeden sağlıklı bir şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır. İhtiyaç halinde ve müşterilerin talepleri doğrultusunda ev, ofis ve diğer tüm eşyaların güvenle depolanabileceği güvenlikli ve hijyenik depolama çözümleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Sigortalı Nakliye

Diyarbakır sigortalı nakliye hizmeti kapsamında taşınma işlemi başlamadan Jehat nakliyat tarafından bütün eşyalar bir bedel karşılığında sigortalanmaktadır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenmiş olan tüm koşullar yerine getirilmektedir. Eşyaların güvenliği için gerekli bütün tedbirler Jehat sigortalı nakliyat tarafından alınmaktadır. Alanında uzman personel kadrosu ile bütün eşyalar tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlanıp paketlenmektedir. Kırılacak eşyalara ayrı bir özen gösterilmektedir. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılması sağlanmaktadır. Bu kapsamda Diyarbakır sigortalı taşımacılık firması Jehat nakliyat ev veya ofise taşınacak olan eşyaları önce sigortalamakta sonrasında da güven ve huzurla ulaşması gereken yere ulaştırmaktadır.

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapılmasındaki amaç taşınma esnasında eşyalarda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Diyarbakır sigortalı taşımacılık ve sigortalı nakliye hizmeti; taşınma sürecinde eşyaların darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentesi tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zarar sigorta kapsamında ödenmekte olup bu şekilde eşyalar Jehat nakliyat güvencesi altında taşınmaktadır.

Diyarbakır sigortalı nakliyat hizmeti için fiyat bilgisi alın: https://www.jehatnakliyat.com/

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri