Genel

Dilek Danışmanlık: DMO, TSE, ISO 9001 ve ISO 4001 Hizmetleri

Dilek Danışmanlık firması, sektörde uzmanlık sahibi bir danışmanlık firmasıdır. Hizmetleri arasında TSE belgesi alımı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri sertifikası, ISO 4001 Çevre Yönetim Sistemleri sertifikası ve dmo e-satış danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

DMO Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetleri içerisinde en önemli sunulan hizmet, dmo danışmanlık hizmetidir. Bu hizmetler arasında turizm destinasyonlarının yönetiminde ve geliştirilmesinde danışmanlık hizmetleri, turizm destinasyonlarının pazarlaması, tanıtımı ve satışı ile ilgili hizmetler bulunmaktadır.

TSE Belgesi

Türk Standartları Enstitüsü tarafından firmalara tahsis edilen tse belgesi, bu belgeyi almak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti de Dilek Danışmanlık tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında TSE belgesi için gerekli doküman hazırlama, uygulama eğitimleri, denetim ve sertifikasyon hizmetleri yer almaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikası

ISO standartlarına uygun olarak iso 9001 kalite yönetim sistemleri hizmeti veren firmalara danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında ISO 9001 standardına uygun doküman hazırlama, uygulama eğitimleri, denetim ve sertifikasyon hizmetleri yer almaktadır.

ISO 4001 Çevre Yönetim Sistemleri Sertifikası

ISO standartları içerisinde, iso 4001 çevre yönetim sistemleri standardına uygun olarak hizmet veren firmalara danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında ISO 4001 standardına uygun doküman hazırlama, uygulama eğitimleri, denetim ve sertifikasyon hizmetleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.