Genel

Dev Firma

Tutkal ve yapıştırıcı alanında Türkiye’nin en büyük firması olan Beta Kimya, ülkenin dev şirketleri arasında yer alıyor. 1987 yılın kurulan firma, zaman içerisinde kaliteli üretim anlayışını sürdürerek, her sene daha da gelişiyor. Şu an için yurt içinde dört ayrı üretim tesisinde üretimlerini sürdüren firma, kağıt tutkalı alanında en kaliteli ürünleri müşterilerine sunuyor. Kurumsal şirket yapısı ile firma, çalışmalarının her aşamasında profesyonel anlayışla hareket ediyor.

Yüksek Kalite Hammadde

Beta Kimya, yüksek kaliteli özel ham maddeler ile yapıştırıcı ve tutkal ürünlerini imal ediyor. İmal ettiği her ürünü Kalite Kontrol Laboratuvarlarında detaylı testler ile kontrol ederek sunan firma, marka garantisiyle piyasaya ürünlerini sunuyor. Beta Kimya, sektöründe Mitreapel ve Apel markalarını geliştirerek, nitelikli ürünlerini kendi markalarıyla iç ve dış piyasaya sunuyor. Apel kağıt yapıştırıcı tarzı ürünleriyle şirket, son derece başarılı bir hizmet veriyor.

Çalışılan Alanlar

Firma, Mobil ve Ahşap Sanayi ve Yapı alanları başta olmak üzere yedi farklı endüstride kullanılan yüze yakın çeşitte ürünü gamında bulunduruyor. Bu geniş yelpazedeki ürünleri ise yapıştırıcılar, tutkallar, mastikler, silikonlar, teknik aerosoller, poliüretan köpükler, siyanoakrilat bazlı yapıştırıcılar, eva bazlı yapıştırıcılar ve hotmeltler olarak çeşitlendiren firma, ar – ge alanında ise büyük yatırımlar yapıyor.

Ürün çeşitliliği ile Beta Kimya, gerek iç, gerekse de dış pazar yönünden çalışmalarını arttırarak sürdürüyor. Firma, İngiltere ve Dubai’de açtığı ofisleri ile çok sayıda farklı ülkede kendi marka ve ürünlerini sunuyor.

Yenilikçi Vizyon

Beta Kimya, kağıt yapıştırıcı ürünlerinde sahip olduğu deneyimi ile kaliteli imal malzemeleri üretiyor. Bu deneyim yanında firma, yenilikçi vizyonu ile ar – ge alanına özel önem veriyor ve bu sayede kendi markaları altında en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Modern üretim parkur ve tesislerinde Beta Kimya, yüksek kalite ürünleri ile sektörde farkını net şekilde gösteriyor.  Apel kağıt tutkalı gibi üretimini yaptığı kendi markalarını sunan firma, ekonomik anlamda sağladığı avantajlar ile oldukça çok sayıda imkanı müşterilerine sunuyor. Güvenilir şirket yapısı ile Beta Kimya birinci sınıf çalışma sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.