istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Deniz Akkayadan koronavirüs paylaşımı

Vaktinin büyük bir çoğunluğunu egzersiz yaparak geçiren eski manken Deniz Akkaya, koronavirüs ile ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Spor yaparak bağışıklığını güçlendirdiğini ve kendisini adeta bu günler için hazırladığını söyleyen Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Vakit o vakit; artık konfor alanından çıkıp kendinden yepyeni bir ben, yenilenmiş bir versiyon yaratma zamanın…

“KENDİNİZE NASIL BAKTIĞINIZ ÖNEM KAZANACAK”

Her insan artıkbaşına verdiği enkararla tüm toplumun kaderine yön verecek doğrudur, ancakbilinçlenmede isteksiz kalırsa, şunu da unutmayalım kendinize kendi alanlarınızda nasıl baktığınız, nasıl çeki düzen verdiğiniz nasıl geleceğe hazırladığınız çok önem kazanacak.

“SENELERDİR BUNA HAZIRLANIYORMUŞUM”

Ülkemizde enfekte olma hızına, eğrisine baktıkça, kendimi bu duruma dahi şimdiden hazırladım; ancak korkmuyorum çünkü ben senelerdir kendimi buna hazırlıyormuşum meğer.

Bedensel sağlık, bilinçsel sağlık için ayırdığım vakit, emek,ve parayı kimilerisaçması bulmaktaydı. Biz de çevremiz sosyal çevresine tutunmak için gecesini, gündüzüne katarak, kartvizit toplamak için, cebindeki parayı, tüm zamanını, yediğini, içtiğini tamamen sosyal statü için harcayanlar ile çevrelenmiş idi.

“GERİYE KALACAKLAR”

Bir gecede her şey değişti değil mi dostlar? Bu virüs dalgası geçecek elbet, güçlüparasal olarak değil ruhsal, bedensel, zihinsel olarak güçlü olanlar geriye kalacak ve değişen çok şey olacak…

“ONLAR KANACAK”

Yeni dünya düzeninde ancak kendine yarınlar yokmuş gibi yatırım yapanlar kazanacak.”