Teknoloji

Çocuk Aksesuarları ve Fiyatları

Çocuklar için en önemli aksesuarlardan biri güneş gözlükleridir. Çocuğunuzun hassas gözlerini güneşin zararlı ışınlarına karşı korumak için her dönemde bebek güneş gözlüğü kullanımına dikkat etmeniz gerekir. Şık bir aksesuar olmanın yanında tam koruma sağlayan bebek gözlüğü, ebeveynlerin daima yanlarında tutmaları gereken bebek eşyalarından biridir.

Belli bir aydan sonra hareketlenen ve dışarıda olmaktan keyif alan bebeklerin güneş ışığı ve dolayısıyla D vitamini alması şarttır. Ancak bunu yaparken, narin yapıdaki bebeklerin gözlerini korumak gerekir. Bebeğiniz için en doğru ve kaliteli gözlükleri almak istiyorsanız  Türkiye İzipizi gözlük distribütörü Popcorner’ı ziyaret edebilirsiniz.

İzipizi ile Gözünüz Arkada Kalmasın

0-12 aya kadar olan bebeklerin kullanabileceği kafa yapılarına uygun %100 UV korumalı çocuk güneş gözlüğü tasarımları Popcorner İzipizi koleksiyonlarında bulunuyor. Uluslararası güneş gözlüğü standartlarına uyan (ISO 12312-1) bebek gözlükleri gözünüzü arkada bırakmayarak güvenli bir kullanım vadediyor. Modern tasarımlarla şık bir görünüm sunan İzipizi güneş gözlüğü fiyat açısından da avantajları beraberinde getiriyor.

Bebek güneş gözlüğü polarize lens yapısı, Bisphenol A-free ve hipoalerjenik özelliğiyle optimum koruma sağlıyor. Düz yan kollara ve ultra esnek bir kayışa sahip olmasıyla da bebeğiniz büyüdüğünde de rahatlıkla kullanabiliyor. Çünkü silikon yapısı ve ayarlanabilir kollar, bebeğinizin yüz gelişimine uyum sağlıyor. Gözlüğün düşmesini engelleyen ve bebeğinizin başını hassasça saran kayışlar kaybolma derdini de ortadan kaldırıyor.

Bebek Güneş Gözlüğü ile Güzel Havaların Tadını Çıkarın

Güneş gözlükleri bilindiğinin aksine sadece yaz aylarında değil güneşin kendini gösterdiği her havada kullanılmalıdır. Bebeğinizin dışarıda olduğu zamanlarda görüş alanının netleşmesi ve göz sağlığının korunması için İzipizi güneş gözlüğü modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Rengarenk tasarımlarla bebeğinizin şıklığını da ön plana çıkarabilirsiniz.

Yüksek kalitesiyle göz sağlığını koruyan bebek güneş gözlüğü modelleri lens ve çerçeve açısından da alternatif sunuyor. Şirin mi şirin sweet blue, sunny orange, süt beyazı, apricot, sarı, uçuk mavi ve şeker pembesi tonları çocukların dikkatini çekiyor. Kız ve erkek çocuklarının severek kullanacağı tasarımlar aynı zamanda unisex kullanıma da uygun üretiliyor.

Güneşten gelen zararlı ışınları süzen ve yansımaları engelleyen bebek gözlükleri hem ebeveynler hem de bebekler için en önemli aksesuarlardan biri olma özelliğini koruyor. Siz de bebeğinizin gözlerini zararlı güneş ışınlarından korumak ve güzel havalarda güvenle dolaşmak istiyorsanız Popcorner’ı ziyaret edip İzipizi bebek ve çocuk koleksiyonlarına göz atın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir