Gündem

CHPli Hüsnü Bozkurt korona için Erdoğanı suçladı

Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın canlı yayın konuğu olan eski CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt, koronavirüsle ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP’li Bozkurt, Türkiye’de koronavirüsün yayılmasındaki suçlu olan kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

CHP’li Hüsnü Bozkurt korona için Erdoğan’ı suçladı VİDEO

“ÜÇÜNCÜ HAVALİMANINI BEN YAPTIM DEYİP AÇIYORSAN..”

Bozkurt, “Ben onu bunu bilmem. Yani kalkıp da üçüncü havalimanını ben yaptım deyip açıyorsan kardeşim, bu salgının sorumlusu da sensin. Ne demek yani.” ifadelerini kullandı.

EVET ÇIKARSA DENİZE DÖKERİZ DİYEN ESKİ VEKİL

CHP Eski Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, 2017 Türkiye anayasa değişikliği referandum seçimleri öncesi, Halk TV’de katıldığı bir programda kullandığı “16 Nisan’da %60-65 Hayır çıkacak. Ama evet çıksa bileSamsun’dan çıkarız ve sizi de yedi sülalenizi de İzmir’den denize dökeriz. Ortalığı yıkarızyine de devleti yönetmenizevermeyiz” ifadeleri tepkilereolmuştu.

“SEN NE GERİ ZEKALISIN YA”

Erdoğan, Bozkur’un söylemlerine, “Samsun’dan gireriz diyor Seni Samsun’a Amasya’ya Ankara’ya bile sokmaz bu millet. Sendenize döküyorsun yahu. Sen bu ülkenin vatandaşlarını Yunanlarla nasıl aynı kefeye koyarsın. Sen nezekalısın ya.” ifadeleriylevermişti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri