istanbul masöz ankara masöz
Eğitim

Cep Telefonlarını Uzaktan İzlemek için Mobil İzleyici Uygulaması

Cep Telefonlarını Uzaktan İzlemek için Mobil İzleyici Uygulaması

Mobil izleme tüm kullanıcıların hemen hemen merak ettiği uygulamalardan biridir. Mobil izleyici uygulamaları genellikle ebeveynler ve işverenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. İzleme faaliyetleri bu cihazlar sayesinde daha basit bir şekilde ilerlemeye sahiptir. Çocuklarınızı özellikle onları korumak için bu cihazları tercih etmeniz son derece olağandır. Çünkü günümüzde artık teknoloji herkes için erişilebilir durumdadır. Bu nedenle de çocuklar tarafından güvensiz sitelere girilme durumu da yüksektir.

Ebeveynlerin özellikle tercih ettiği telefon izleme uygulaması sayesinde çok daha rahat bir kullanım söz konusudur. Bir diğer durum da iş verenlerdir. Özellikle de lojistik şirketleri ve nakliye şirketleri tarafından izleme programlarına sıkça yer verilmektedir. Casus uygulamalar sayesinde karşı taraf kendisini bu kapsamda son derece koruma altına almış olur.

Veri İzleme Özelliği

Telefon izleyici tam bir gizlilik içerisinde çalışmalarını sürdürür. Aynı zamanda mobil cihazlar üzerinde de gizli kalır. Kolay kolay bulunması söz konusu değildir. Cihazlar içerisinde depolanan verilerinizde bu uygulamalar sayesinde korunacaktır. Veri yedekleme olanakları sayesinde koruması da muhtemel olur. Uygulama, hedef kullanıcı telefon üzerinden bir işlem gerçekleştirdiğinde kontrol panelinden kontrol edilebilir. Hangi cihaz sürümü kullanılırsa kullanılsın bunu destekler.

Veri yedekleme yapabilirsiniz. Tüm değerli verinizi çevrimiçi güvenli bir kontrol paneli ile birlikte koruyacaktır. Fotoğraflar ve videolar kapsamında bütün multimedyalarınızın yedeğinin oluşturulması da mümkündür. Şifre izleyici vardır. Ana ekran ve kilit ekran için uyarlanan şifreyi analiz edebilirsiniz. Tamam ve yer imlemi, cihaz bilgisi, ekran kaydı gibi daha birçok özelliğe basit bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.

Uzaktan Ses İzleme Özelliği

Uzaktan telefon izleme işlemleri içerisinde aynı zamanda ses izleme özelliği de mevcuttur. Mobil cihaz izleyicinin tüm ses özellikleri sizlere aktarımını sağlar. Özellikle de canlı arama kaydı, sesli mesaj izleyici, surround kayır ve canlı surraund dinleme seçenekleri mevcuttur. Sizlerin istekleri doğrultusunda hedef sesler kaydedilir. Son kullanıcı bunları gerçek zamanlı olarak dinleyebilir. Dosyayı da pano üzerinden indirme seçenekleri vardır.

  • Surround kayıt
  • Video medya dosyaları
  • Çağrı kayıt
  • Mic bugging
  • VOIP çağrıları
  • Kamera arızası

Gibi özellikleri içermektedir.

İzinsiz En İyi Telefon takip Uygulaması Fırsatları

Assistant 24 ile sizlere uzaktan telefon takip etme özelliği sağlar. Son derece profesyonel bir şekilde sizlere uygun fiyatlarla bu hizmet aktarımını verir. Kullanıcıların çoğu da ücretsiz mobil izleme uygulamaları arar. Birçok kullanıcı aynı zamanda izinleri olmadan Android cihazları kullanarak karşı tarafı izlemek isteyebilir. Böylece sahip olmadığınız telefonu uzaktan takip etme fırsatı da yakalamış olursunuz. Burada tek yapmanız gereken uygulamayı hedef telefona hissettirmeden indirmektir. Her ne kadar zor bir işlem olsa da mümkündür. Ancak ücretsiz uygulamalar da sadece belli bir sınıra kadar kullanım izni sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.