Gündem

Caner Erkin Ve Şükran Ovalı Çiftinden Aşk Pozları

Caner Erkin Ve Şükran Ovalı Çiftinden Aşk Pozları

Koronavirüs salgını nedeni ile günlerdir dışarıya çıkmayan Caner Erkin ve Şükran Ovalı Çiftinin Instagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşım geldi. Çiftin paylaştığı aşk pozlarına ise kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni yağdı. Instagram hesapları üzerinden birbirleri ile aşk dolu fotoğraflarını paylaşan çiftin paylaştığı aşk pozlarına oldukça kısa süre içerisinde birçok yorum ve beğeni geldi. Çin’in Wuhan kentinde ortaya Çıkan Korona virüsü 11 Mart tarihinde Türkiye’de görülen bu virüs nedeni ile bazı tedbirler alınmış ve gönüllü karantina uygulaması başlatılmıştı. Bu karantina sürecinde herkes gibi ünlüler de evlerine çekildi. Bu karantina sürecinde kendilerini sosyal medyaya veren ünlülerin yaptığı paylaşımlar oldukça dikkat çekiyor. Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile Güzel Oyuncu Şükran Ovalı çiftinin de aşk pozları oldukça beğeni ve yorum aldı. Ünlü  Foto Galeri Haberleri gibi haberlerden daha fazla görüntülemek için haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Romantik Bir Masal Yaşamak İçin Heidelberg Seyahati Gerçekleştirin

Stresten uzaklaşmak ve doğa ile yakınlaşmak istiyorsanız Heidelberg’i ziyaret etmeniz gerekir. Tarihin ve doğanın güzelliklerine kapılarak negatiflikleri geride bırakıl arınabilmek için Almanya’nın Neckar Nehri kıyısında bulunan Orta Çağ şehri Heidelberg tam olarak size göre. Nazilerin de Amerikalıların zarar veremediği bu güzel şehri baştan sona gezerek şehrin romantik havasını soluyabilirsiniz. Yazları çok sıcak olmayan ve kış aylarında da çok fazla soğuk olmayan her mevsimde ılık bir iklime sahip olan bu şehri yılın yer ayında seyahat listenize eklemeniz mümkündür. Seyahat Foto Galeri Haberleri sayesinde seyahatleriniz konusunda daha fazla seçeneği görüntüleme imkanına sahip olursunuz.

Yağmur Ormanında Konaklamaya Ne Dersiniz?

Eğer macera ve doğa düşkünüyseniz Yağmur ormanlarında kamp yapabilirsiniz. Vahşi doğa ile iç içe olmak için mükemmel bir gezi bölgesi olan Yağmur ormanları içerisinde konaklayabilmek için oluşturulan gruplara katılmanız mümkündür. Gezi Foto Galeri Haberleri sayesinde gezip görülecek yerler hakkında daha fazla bilgi alma imkanına sahip olursunuz. Bunun için de https://www.haber365.com.tr/galeri/seyahat-fotograflari adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri