Genel

Bu Kurs Özel Ders Almak İsteyenlere Yüzde 50’Ye Varan İndirim Uyguluyor

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, yıllardır süren başarılarıyla ve kazandığı tecrübeleriyle, yabancı dil eğitimi almak isteyenlere en kaliteli dil eğitim sistemini sunmaya devam ediyor.

Tecrübeli ve profesyonel eğitim kadrosu ile her bir öğrenciye özel eğitim çözümleriyle, öğrenci ve öğrenme odaklı eğitim metoduyla öğrencilerin kısa sürede Şişli ingilizce kursu ile İngilizce öğrenmelerini sağlıyor.

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi’nin yaptığı kampanyada, İngilizce özel ders almak isteyen kursiyer adaylarına, yüzde 50’ye varan indirimler uyguluyor.

Daha İyi İngilizce Öğrenmek İçin Davet Ediyor

Öğrencilerin kurslarla tanışması ile başlatılan bu kampanyalardan yararlanarak, Türkiye çapında en iyi dil eğitimi veren Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, Şişli ingilizce kursları arasında dil seviyesini yükseltirken daha iyi İngilizce konuşulması noktasında daha iyi konumlara ulaşabilme şansı elde etmek isteyen adayları verilecek olan kurslara davet ediyor.

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, dil eğitiminde kullandığı konuşma ağırlıklı özel eğitim metoduyla kursiyerlerin kısa sürede İngilizceyi öğrenerek konuşabilmelerini sağlıyor.

En Verimli Olabilecek İngilizce Eğitimini Veriyor

Her seviyedeki öğrenciye İngilizce öğrenme imkanı sunan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi İngilizce kursu, Şişli en iyi ingilizce kursu anlamında öğrencilerinin dil öğrenmesi eğitimi alanında en verimli şekilde onları yönlendirerek, eğitim almalarını sağlıyor.

İngilizce Özel Ders Almak İsteyenlere Yüzde 50’ye Varan İndirim Uygulanıyor

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, konuşma kulübü, dilbilgisi kulübü, reading kulübü, listining kulübü, ücretsiz özel dersleri, ders materyalleri gibi aktiviteleri ile de öğrencilerin gözde eğitim kurumu adayı olmaya devam ediyor.

Düzenlenen kampanyayla İngilizce özel ders almak isteyen kursiyer adaylarına, yüzde 50’ye varan indirimler uygulanıyor.

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi hakkında detaylı bilgilere, bakirkoyingilizcekursu.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri