Gündem

Bittorrent Satın Almanın Avantajları ve Dezavantajları

Bittorrent Satın Almanın Avantajları ve Dezavantajları

2018 yılında kripto para girişimi Tron tarafından satın alınan Bittorrent protokolü piyasalara önemli çözüm ve kolaylıklar sunar. Kripto para yatırımcılarının sıkıca takip ettiği ve protokol sanal parası olan Bittorrent coin yükseliş beklentileri ile hareketliliğe neden olmuştur. Bu beklentileri fırsata dönüştürmek için Bittorrent yorum ve grafiklerine göz atarak hareket etmek gerekir. Eşler arası dosya paylaşım platformu olan bu sistem köklü bir geçmişe sahip olmasıyla bilinir. Sistemin yerel tokenı olan Bittorrent coin en büyük merkeziyetsiz P2P (peer to peer) protokolünün kripto para birimi olmuştur. Oluşturulan sistemin asıl amacı içeriklere ulaşmanın pahalı ve yavaş olduğu dönemde eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmektir. Bu amaçla dosya paylaşımı protokolü hazırlanmış olup kısa süre içerisinde dünyanın en merkezi yapısı haline dönüşmüştür. Proje ile ilgili yapılan Bittorrent grafik analizleri ve açıklamaları gelecek dönemlerde önemli pek çok soruna çözüm getireceğini gösterir. Tron tarafından satın alınması ile birlikte Bitcoin analiz için olan yüksek talep Bittorrent için de olmuş ve piyasalarda iyi bir görünüm kazanmıştır.

 

Bittorrent Ne İşe Yarar?

Ortaya çıktığı ilk gün itibariyle kullanıcılarına benzersiz ve çözüm odaklı fırsatlar sunan Bittorrent önemli bir yer edinmiştir. Tron ile gerçekleşen büyük alımın ardından kripto para dünyasında önemli bir yere gelen bu dijital varlık için Bittorrent yorum ve açıklamaları olumlu yönde olmuştur. Kripto paranın ait olduğu platformun özelliklerine bakıldığında 2000’li yıllardan itibaren tercih edilebilecek ilk P2P dosya paylaşım platformu olduğu görülür. TRON ile birlikte kendi kullanıcı tabanına ilave olarak merkeziyetsiz çözümler sunabilir hale gelmiştir. Ayrıca reklamsız arama ve pek çok ücretli premium hizmet için cazip alternatifler sunar. Asıl amaçlarından birinin kullanıcıların içerik edinme şeklini dağıtık hale getirmek olması projenin öne çıkmasını sağlar. Sahip olduğu avantajlı özellikler ile Bittorrent grafik ve yorumlarını inceleyip bu kripto para ile yatırım amaçlı işlem gerçekleştirmek mümkündür.

 

 

 

Bittorrent Nasıl Satın Alınır?

Yüksek indirme hızları ve jeton ödülleri sunan Bittorrent ücretli premium özellikler ile verimli kullanım olanağı sunar. Telif hakları konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşanması olumsuz bir özellik olsa da Bitcoin analiz gibi gelişmiş içeriklerin bulunması yönlendirici olacaktır. Bu gibi kripto paraları satın almak istediğinizde öncelikle bir sanal cüzdanınızın bulunması gerekir. Kripto para platformlarından bu cüzdan aracılığıyla alım satım yapabilirsiniz. Paranfil aracılığıyla piyasalar hakkında geniş çaplı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.