Bugün

Beyaz Takım Elbise Modelleri

Erkekler için şıklığın kaynağı olan takım elbiseler, her mevsim kullanılabilir. Yazlık ve kışlık model tercihleri ile davetlere özel olarak hazırlanılabilir.

Beyaz takım elbise modelleri, genel olarak damatların tercih ettiği bir renk ve takım olarak görülmektedir. Modelleri ise hemen her takım elbisede görülen türlerdir.

Klasik Beyaz

Standart takım elbise modelinin beyaz renkte üretilen çeşididir. Tercihe göre akşam yemeklerinde, seminer gibi özel ve resmi yerlerde giyilebilir.

İçi Yelekli

İç yeleği beyazdır. Yelek boyunun kısa olmamasına dikkat edilmelidir. Bele uzanan bir boy, ideal olacaktır.

Keten Kumaş

Keten kumaştan üretilen beyaz renkli takım elbiselerdir. Günlük kullanımlarda uygun olabilir.

Kadife Kumaş

Kadife olarak bilinen bir kumaş türünden üretilen, beyaz takımdır. Kalın bir yapısı bulunur ve bu yapısı itibariyle, kış aylarının tercih edilerek giyilir.

Slim fit Kalıp

Pantolonu, ceketi ve paça boyu dar ölçülerdeki beyaz takım. Bir diğer adı da italyan kesimli takımdır.

Süper Slim fit Kalıp

Fazla dar yapılı olarak dikilen takımlardır.

Regular fit Kalıplı

Pantolonu, paça boyu, ceketi slim fitten geniş yapılı olarak kesilmektedir. Rahatlık esas alınarak tasarlanmıştır.

Smokin Beyaz Takım

Damatların tercihleri arasında gösterilen bu tür, komple beyaz ya da siyahla karışık bir şekilde üretilmektedir. Papyon kullanılması, en önemli özelliğidir.

Kruvaze Model

Birbiri üzerine geçerek iliklenen bir yapıda üretilen, beyaz renkli takımlardır.

Spor Model

Bu takımın kullanımı ile hem spor hem şık bir görünüm elde edilir. Spor ayakkabılar uyumu yerinde olacaktır. Giyen kişiye spor tarzda bir şıklık sağlar. Böylece, günlük kullanıma da uygun olacaktır.

Nano Model

Kırışmayan bir kumaş ile üretimi yapılır. Ütü yapmayı gerektirmeyen özelliği sayesinde kolay kullanım sağlar.

Tek Yırtmaçlı

Bu beyaz takımı özelliği, ceketinin arkasında ve alt kısmında, 1 tane yırtmacı bulunmasıdır. Amaç, görsellik yönünden hoş bir izlenim yaratmaktır. Tercihe göre, kullanılabilmektedir.

Çift Yırtmaçlı

Ceketinde 2 tane yırtmaç kesimi bulunan beyaz takımdır.

Beyaz Takım Elbiseler Nasıl Kombin Yapılmalı ?

Gidilecek yerin resmiyetine göre, komple beyaz kombin yapılabilir. Ayakkabı ve aksesuarlar da dahil hepsi beyaz renkte seçilmelidir. Onun dışında, beyazın yanına yakışan en güzel renk şüphesiz, siyahtır! Siyah-beyaz kombini de tercihler arasında olabilir. Gömlek, ayakkabı, kravat veya iç yelek siyah giyilebilir. Renklendirilebilecek kombinler de ihtimaller arasında. Mavi-beyaz, lacivert-beyaz uyumu sağlanabilir. Beyaz spor ceketleri, kot pantolonlar ve spor ayakkabılar ile kombinleyerek de günlük kullanım sağlayabilirsiniz. Komple beyaz smokinin, yaka kısımları siyah satenler ile kaplanabilir. Papyon ve rugan ayakkabı siyah seçilerek renklendirilebilir.

Beyaz Takımları Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Beyaz, çok çabuk kirlenen ve kiri gösterme sorunu taşıyan riskli bir renk olduğundan, kirletilmemeye özen gösterilmelidir. Üzerinizde taşırken dikkat ederek oturup kalkmalı, takımı kirlendirecek hareketlerden kaçınmalısınız. Yine, beyaz açık bir renk olduğundan, aksesuarları ön plana çıkarır. Bu sebeple, uygun seçimler kullanılmalıdır. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/

 

 

 

 

 

 

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri