Teknoloji

Beşiktaş’ta Şok Haber, UEFA Men Edebilir!

 

Beşiktaş’ta Fikret Orman dönemi sonrası sular durulmuyor. Kulübün yeni başkanı Ahmet Nur Çebi’nin son açıklaması ise gündeme bomba gibi oturdu. Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın finansal kriterleri sağlayamaması durumunda önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına Mariobet katılmasının zor olduğunu, bu sebeple UEFA tarafından men cezası ile karşı karşıya kalınabileceğini söyledi.

Camiayı Hazırlıyor İddiası

Ahmet Nur Çebi’nin bir radyo programı esnasında sarf ettiği bu sözler, gündemi bir hayli meşgul edecek gibi Mariobet duruyor. Son yıllarda Avrupa’da göğsümüzü kabartan futbol oynayan ancak son iki sezondur işlerin iyi gitmediği Beşiktaş’ta taraftar ‘Fikret Orman paralar nerede’ sloganı ile dikkat çekiyordu. Fikret Orman’ın başkanlık görevinden ayrılmasının ardından kulübün başına geçen Ahmet Nur Çebi ise durum hakkında biraz karamsar. Son yaptığı UEFA çıkışının ardından, Başkan Çebi’nin taraftarı bu duruma hazırladığı konuşuluyor.

Ahmet Nur Çebi’nin Açıklamasından Satır Başları

Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi, ”Beşiktaş taraftarına söyleyebileceğim şey şu ki, onların destekleri olmadan Beşiktaş ne enerjisini bulabilir ne de biz yönetim olarak işlerimizi idare edebiliriz. Takımı motive etmelerini bekliyorum. Tüm taraftarlardan ricam, takımı olumsuz yönde Betpas etkileyecek tezahüratlarda bulunmamaları. Oynanan son 3 karşılaşmada harika oynadılar. Taraftar bizleri destekledikçe, çocuklar daha iyi olacaktır. Ayrıca, gelecek sezon UEFA FFP kriterlerine uyamazsak Avrupa’da olamayabiliriz. Finansal açıdan bazı sorunlarımız var, dilerim her şey yolunda gider.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri