Gündem

Beşiktaş’ta Genç Yeteneğe Tam Not

Beşiktaş’ta Genç Yeteneğe Tam Not
Kara Kartalın yeni teknik direktörü Valerien Ismael genç strafor olan Semih Kılıçsoyu çok beğendiğini açıkladı. Teknik adamdan tam not alan oyuncu Beşiktaş’ın alt yapısında strafor olarak görev yapıyor. Starfor mevkisinde oynayan başarılı oyuncu Semih Kılıçsoy Valerien Ismael den tam not aldı. Yeni teknik isim Beşiktaş alt yapısında oynayan oyuncuları da çok yakından takip ediyor. Bilgili bir kişiliğe sahip olan Ismael strafor olan Semih Kılıçsoya tam anlamıyla övgüler yağdırıyor.
Valerien Ismael Yakın Takipte
Siyah beyazlı ekibin hocası Valerien Ismael altyapıda yer alan futbolcuları da yakından takip ediyor. Altyapı sorumlusu olan Mehmet Ekşiden özellikle izlemesini istediği Semih Kılıçsoyu çok beğendiğini ifade eden Ismael oyuncuyu yakın markaja aldı. 2005 doğumlu olan Semih Kılıçsoyun fiziğinin düzgün olması ve çok hızlı hareket etmesi de başarılı hocanın dikkatinden kaçmıyor.
Alkışlar Semih Kılıçsoya
Teknik direktör Valerien Ismael in genç yetenek Semih Kılıçsoyu çok beğendiği öğrenildi. Hocadan tam not almayı başaran genç oyuncu bu beğeniden bir hayli memnun görünüyor. Valerien Ismael yurtdışı hazırlık kamplarına ve kadroya bu güçlü ismi ekleyeceğini dile getiriyor. Yurtdışı hazırlık kampına dahil edilecek Semih Kılıçsoy bu gelişme karşısında büyük bir sevinç yaşadı. Valerien Ismaelin genç strafor oyuncuyu bir hayli beğendiği ve bitirici özelliklere sahip olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.
deneme bonusu veren siteler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.