Gündem

Bahçeli: Korona musibetini bilimin ve duanın gücüyle yeneceğiz

Dünyayı etkisi altınakoronavirüs salgını, Türkiye’de de tespit edilmesinin ardından, alınan önlemler artırılmaya başlandı.

Vaka sayısının 47’ye çıktığı ülkemizde, her gün yeni biralınırken, siyasi liderler de konuya ilişkin açıklamalar yaparak, halkı salgına karşı uyarıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bir açıklama yayınlayarak, halkı Sağlık Bakanlığı’nın uyarılarını dikkate almayaetti.

“KORONA MUSİBETİNİ YENECEĞİZ”

Koronavirüs musibetini aklın, bilimin ve duanın gücüyle yeneceğimizi söyleyen Bahçeli, “Geçmişte daha müşkül anlarda bile yeise ve yılgınlığa kapılmayan Türk milletinin bu virüs kuşatmasını da yaracağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

“BAKANLIĞIN TEMBİHLERİNE UYUN”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Bu süreçte karamsarlık aşılayanlara, kötümserlik yayanlara, provokasyonlara yeltenenlere, fırsatçılık, stokçuluk ve karaborsacılık yapanlara azami derecede dikkat ve uyanıklık mühim bir sorumluluktur.”

“Mikrobun kırılması için Sağlık Bakanlığı’nın tavsiye ve tembihlerine aynen riayet etmek insan vesağlığı açısından mecburiyettir.” şeklinde konuştu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri