Genel

Ayakkabıda Yeni Tarz

Türkiye’nin en büyük ayakkabı sitelerinden biri olan Moda Ayakkabı, ismini değiştirerek Modagon adı altında yaşantısına devam edecek.

2015 yılında İzmir’de e-ticaret sektörüne adım atan Moda Ayakkabı; trend modelleri, kalitesi ve üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile birçok kadının vazgeçilmez markası oldu.  Aynı değerleri benliğinde taşıyarak, yenilenme ve büyüme stratejisi kapsamında adını Modagon olarak değiştiren marka, tarz ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’nin en hızlı ayakkabı sitesi unvanını yeni ismi ile devam ettirmeyi hedefliyor.

Müşterilerinin karışıklığa mahal vermemesi için şirket yetkilileri bir süre daha eski alan adı olan www.modaayakkabi.com.tr adresini www.modagon.com.tr adresine yönlendireceğini belirttiler. Sosyal medya hesapları da modagontr olarak güncelleyeceklerini iletişim numaralarının aynı kalacağını kaydettiler.

Moda Ayakkabı resmi sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Moda Ayakkabı Ailesi olarak duyurumuzdur. 25 yıllık tecrübemiz 5 yıllık e-ticaret deneyimimiz ile birbirimize alıştık birbirimizi çok sevdik. Yaptığımız kampanyalar ile sizleri sevindirirken bir kısmınızı kampanyaya katılamadıkları için üzdük. Af ola.

Ürünlerimizi size gönderirken siparişi verdiğiniz andaki heyecan geldi hep gözümüzün önüne. Bizde bu heyecanla yaptık tek tek kargolarımızı sevgi ile.

Yeni Sezon modellerimizi sizlere sunmadan önce de çok korktuk açıkçası. Beğeniniz bizim için her şeyden önemli çünkü. Ama bu konuda da bizi yalnız bırakmadınız. Teşekkürler. Her modelimizi size beğendirmek için aşk ile tasarladık bunu her zaman biliyordunuz zaten.

Gündelik hayatınızda rahatlığınızın önemini her zaman biliyorduk. Bunun için rahat tabanlı spor ayakkabılar babetler  sandaletler ürettik sizin için. Şıkır şıkır olmak istediğiniz günleri de unutmadık tabi ki. Topuklu ayakkabılarımızı ürettik büyük bir heyecanla. “Bu çok topuklu” dediğiniz de biraz daha kısalttık hemen topuklarını ayakkabıların. İstedik ki hayatta ki en büyük derdiniz bir topuklu ayakkabının verdiği acı olsun. Tasarım ruhumuzda da yanımızdaydınız yani.

Anlaşmalı kargolarımız ile anlaşamadığınız durumlarda yine devreye girmekten hiç usanmadık. Her siparişimizi ilk sipariş mantığı ile düşünerek yardımcı olmaya çalıştık siz müşterilerimize. Kapıda Nakit ödeme isteklerinize en kısa sürede yanıt vermeye çalıştık. Kapıda kredi kartı da olsun dediniz ödeme  tercihlerimizi ona göre uyarladık. Sizinle geliştik yani. Bizi geliştirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada da yanımızdaydınız. Sosyal Sorumluluk projelerimizi hesaplarımızdan duyururken siz değerli müşterilerimizin özverisine inanarak paylaştık. Biliyorduk ki sayenizde daha çok kitleye ulaşabilecektik.

Ama artık değişim zamanı. Sizin de katkılarınız ile global dünyaya diktik gözümüzü. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki kadınlara bu mutluluğu yaşatmak için Moda Ayakkabı Ailesi MODAGON olarak değişiyor. Eskisinden daha ÖZGÜR, eskisinden daha HIZLI ve TREND olmaya devam edeceğiz. Bu değişimimizde bizi asla yarı yolda bırakmayacağınızı ve bizi sevdiğinizi biliyoruz. Çünkü bizde sizi çok seviyoruz.

Daha fazlası için www.modagon.com.tr .

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri